Skocz do zawartości

Kurs muchowy Vision


Suwek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie do muszkarzy o kurs ogólny (dla początkujących) szkoły Vision - prowadzony przez Adama Sikorę.

Ma ktoś z Was doświadczenia ze szkołą Vision? Może ktoś z Was brał udział w tym kursie i mógłby napisać parę słów na ten temat. A może ktoś też ma w planach wzięcie udziału?

 

Jestem spinningistą i od dłuższego czasu prześladują mnie myśli o muchach :) Dlatego postanowiłem, że czas spróbować i poznać wędkarstwo muchowe (to ambitny plan na 2018).

Cena kursu nie jest jakaś straszna bo 490 + noclegi + licencja OS San.

 

Tutaj więcej szczegółów: http://informacje.hurch.pl/?m=21

 

Dzięki za pomoc i opinie,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych latach istnienia szkoły Adam Sikora prowadził kursy na Dunajcu. Ja pierwsze rzuty wykonywałem pod okiem  Franciszka Szajnika, z którym można było się umówić na jeden lub kilka dni zajęć na Sanie w okolicach Dynowa. Warto zacząć pod okiem mistrza. Nawet jak stwierdzisz, że jeszcze nie teraz, to przynajmniej się nie zniechęcisz. A wspomnienia z kursu nie dadzą zapomnieć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym kursie. Dla osoby początkującej super sprawa. Adam pokażę i przećwiczy z Tobą każdą metodę, odpowie na wszystkie pytania. Oczywiście nie musisz mieć żadnego sprzętu, wszystko począwszy od ciuchów po zestaw będziesz mieć udostępniony. Spanie u Mirka i Dorotki a tam pyszne jedzenie i super atmosfera :) Poznasz nowych ludzi w tym Adasia, połowisz rybki na oSie i na pewno wkręcisz się w muszkarstwo ;)

 

 

 

PS za uczestnictwo w kursie w sklepie Vision przysługuje Ci rabat na cały asortyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, na 99% wezmę udział w przyszłym roku (wiosna-lato).

 

Dnia 9.10.2017 o 15:17, ryba7 napisał:

... i na pewno wkręcisz się w muszkarstwo

 

No i tego się obawiam :) Z tego co słyszę to kto spróbował raz ten "przepadł", a żeby liznąć teorii wczoraj zamówiłem sobie książkę Sikory "Wędkarstwo muchowe" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :) wczoraj byłem w sklepie u Pana Adasia Sikory na 'drobnych zakupach' i rozmawiałem z chłopakami na temat kursu :) praktycznie od 2 czy 3 lat nieprzerwanie od maja do października co tydzień odbywa się taki kurs :) Jest też fajna opcja skompletowania sobie np 5 znajomych i ogarnięcia sobie takiego kursu indywidualnego dla takiej grupy :) Nie bez powodu mówię o 5 osobach ponieważ przeważnie od takiej ilości osób startuje kurs :) Ja również w przyszłym roku chciałbym skorzystać z tej opcji także gdyby znalazło się te 5 czy 6 osób od Nas z forum to można by się grupowo zapisać na dany termin, do ustalenia telefonicznie z chłopakami, i fajnie spędzić czas w doborowym towarzystwie :) Koszta faktycznie nie są jakoś strasznie wygórowane w stosunku do wiedzy jaką można 'chapnąć' i miejsca w którym można połowić także naprawdę jest to temat godny uwagi :) Warto też dodać, że szkoła Vision zapewnia wszelki niezbędny nad wodą sprzęt także oprócz chęci i odrobiny gotówki nie trzeba niczego więcej ;) 

Edytowane przez GrenĐi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co do ustalenia terminu to będzie można dzwonić zaraz po weekendzie majowym bo wtedy chłopaki ze szkółki mają już dokładny terminarz zawodów rozgrywanych na OS'ie. Mnie na pewno nie pasuje druga połowa czerwca i pierwsza połowa sierpnia ponieważ mam wtedy wesela. A tak to tylko będę musiał zgrać się jakoś z pracą..:confused::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Jaś _Wędrowniczek napisał:

Przylatuje do Pl w wakacje prawie na 4 tyg a tu nie ma w tym czasie zadnego kursu :( Dupa zbita bo sie juz napalilem.

 

Może nie zbita :) Jak wspominał GrenĐi gdybyśmy zebrali ekipę 5 osób, to prawdopodobnie można się indywidualnie na termin umówić:

Dnia 19.10.2017 o 15:18, GrenĐi napisał:

Jest też fajna opcja skompletowania sobie np 5 znajomych i ogarnięcia sobie takiego kursu indywidualnego dla takiej grupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.