Skocz do zawartości

Spodniobuty na San


runfi18

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co można polecić w śpiochach Visiona to serwis. Na pewno nie wodery. W tym momencie to jest loteria. Nie trafisz, to będziesz miał okazję zaprzyjaźnić się z kurierem, który będzie je od Ciebie odbierał. W tym przedziale cenowym kupiłbym takie:

https://bogdangawlik.pl/product-pol-12115-Jaxon-Wodery-Oddychajace.html

http://www.wedkarski.com/ubrania/12754-wodery-oddychajace-skarpeta-neopren-jaxon.html

 

Poszukałbym jedynie pewnego sklepu, który nie zleje Twojej ewentualnej reklamacji. Z Visionem jest o tyle dobrze, że jak będą Ci wymieniać na nowe, to gwarancja zaczyna się na nowo. Przy dość intensywnym wędkowaniu, można na tym długo pociągnać.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z pierwszego linku Siksy wciąż są u mnie, po dwóch pełnych latach zaczęły się pocić i lekko puszczać na szwach poza skarpetkami, przejechałem całe szwy aquasurem i na ten moment sucho, wygląda na to że sam materiał jest w porządku :) Na rybach nie jestem jakoś nazbyt często ale myślę, że kilkadziesiąt razy w roku były na d....ie. Za te pieniążki naprawdę przyzwoite portki, no chyba, że razi kogoś napis ;) Na pewno na następne portki nie mam zamiaru wydawać więcej niż 5-6 stówek. Kolega chwalił mi oddychające Mikado i kto wie, czy nie one padną moim zakupem jak moja reanimacja przestanie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś portki tej marki ale chyba wyższy model, wytrzymały ok 3 sezonów, później się rozlały jak druszlak. Jednak były to dość solidne portki z których de facto byłem i tak zadowolony, ale może ktoś używa ten właśnie model i się wypowie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sklep Glowatka w Krakowie na ulicy Starowiślna 40 (róg ul.Berka Joselewicza). Niedaleko starego miasta. Możesz sobie mniej więcej asortyment obejrzeć na stronie internetowej. Bardzo fajna obsługa. 

Fish Point także w Krakowie na ulicy Księcia Józefa 131A. Także cały asortyment dostępny w sklepie internetowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Mogę polecić z czystym sumieniem spodniobuty z Decathlonu Caperlan WDS-1, których sam używam. Miękkie, wygodne, wytrzymała guma, która jeśli się jednak przebije jest łatwa do naprawy. No i oczywiście dobry serwis Decathlona.

Podobno lepsze są WDS-5, myślałem kiedyś o ich zakupie i ciężko znaleźć o nich złą opinię.
Ale tak na prawdę polecam oddychacze. Caperlana użytkuję w zimniejsze miesiące, jak szkoda mi śpiochów na krzaki, itp. W taka pogodę nie założyłbym gumy, żeby nie wiem co..

Wiem, że cena za zestaw śpiochy plus buty wydaje się spora, ale przy odrobinie wytrwałości i szczęścia w szukaniu można za dobre pieniądze ubrać się w używki.

Niedawno pomagałem w zakupie koledze. Za śpiochy Taimena i buty Trapera zapłacił razem 350zł. Stan praktycznie sklepowy.

Według niego najlepiej wydane pieniądze na sprzęt wędkarski ever :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie stałem się posiadaczem tych podstawowych spodniobutów z decatlona i jak na złość nie ma idealnego rozmiaru , głównie jest tak że jak ktoś ma dużą nogę to musi być przy masie lub jak ktoś ma mniejszą nogę to musi  być chudy ,idealnie pasowało by mi rozmiar buta 44 i wielość L oczywiście takich nie ma ,tak więc zakupiłem  rozmiar 44/45 wielkości XL i no wydaje mi się że są duże , ogólnie jeszcze trochę by do nich weszło i tutaj jest moje pytanie czy ktoś użytkował lekko większe ( w sumie but jest ok) spodniobuty i jak się w nich porusza w wodzie , czy jest jakaś różnica w komforcie jak i poruszaniu się w głębszych miejscach , na razie je przymierzam w domu lecz zawsze mogę  oddać i kupić coś innego:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duże w prądzie mogą stawiać większy opór, ale to wszystko kwestia kroju. Wyjdzie w praniu. Jezeli masz gumowe buty to jest jeszcze kwestia ślizgania się na kamieniach. Tutaj też guma gumie nierówna. Od biedy można podkleic plastikową trawą, albo dać parę wkrętów (jeśli podeszwa jest wystarczająco gruba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią o śliskich kamieniach na Sanie dla mnie to kwestia chodzenia z głową. Mam buty do brodzenia na filcu i drugie gumowe spodniobuty i nie widzę różnicy jeśli chodzi o poślizg. Kolega chodzi w butach do brodzenia z wkretami i co jakiś czas zdarzają sie mu wywrotki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.