Skocz do zawartości

Procencik dla Antosia - przekaż 1% swojego podatku


rally

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Zwracam się do Was z prośbą o przekazanie 1% z Waszego podatku na leczenie i rehabilitację mojego synka Antka. Antoś jest dzieckiem z autyzmem, opóźnieniem psycho-ruchowym, i wszelkimi wynikającymi z tego niedoskonałościami. Jest cały czas rehabilitowany zarówno ruchowo jak i od strony intelektualnej, ma zajęcia w przedszkolu, w Titum, itd. Pracuje z nim sporo specjalistów i żmudna praca pomaga osiągać jakieś efekty. Oczywiście konsekwencją choroby dziecka jest to że tylko jedno z nas może pracować, żona zajmuje się Antkiem praktycznie cały czas, ja pracuję. Dodatkowo jesteśmy w trakcie terapii komórkami macierzystymi (jest pięć podań w trakcie jednej tury), planujemy drugą turę komórek dla Antosia.

Koszty takiej terapii są bardzo duże (jak dla mnie), bo same komórki i ich podanie w szpitalu zamykają się w kwocie ok. 35 000 zł za 1 serię podań.

Stąd moja prośba, jeśli macie wolny ten 1 procencik Waszego podatku, i zechcieli byście przeznaczyć go na mojego dzieciaczka będziemy bardzo wdzięczni, jeśli już komuś potrzebującemu przekazujecie - nie ma sprawy, na pewno warto pomagać w ten sposób bo nic to nie kosztuje ;).

 

Poniżej dane do wpisania w PIT, oraz dane na stronie fundacji. W razie pytań mój telefon jest na kalendarzyku, ewentualnie można też pisać tutaj. Można również udostępnić dane np. na FB.....możliwości jest sporo, i najważniejsze nic ta pomoc nie kosztuje, poza odrobinką wolnego czasu.

 

Aby przekazać 1% należy w formularzu PIT wpisać : KRS 0000037904 

w rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy 1% należy wpisać:

26149 KLUZ ANTONI

 

Strona Fundacji Dzieciom z danymi : https://dzieciom.pl/podopieczni/26149

Moje konto na FB gdzie można znaleźć dane: https://www.facebook.com/wojtek.kluz.3

 

Pieniędzy przekazanych z 1% nie można wydatkować w żaden inny sposób jak tylko na leczenie czy rehabilitację, fundacja zwraca określoną kwotę na podstawie faktur za leczenie przesłanych do nich, i tak właśnie wygląda rozliczenie kosztów. Oczywiście aby było co rozliczyć należy te pieniążki zebrać, czyli np. przekazać ten 1% na konto właściwej osoby.

Może znajdzie się ktoś chętny.......będziemy bardzo wdzięczni.

 

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy :)

 

 

Kalendarzyk_2018.thumb.png.584b49c01f8ecf3cce100596857c5b6e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs przypiął/eła ten temat
  • krs promuje ten temat
  • krs przestał(a) promować temat
  • 2 tygodnie później...
  • krs przestał(a) promować temat
  • 3 miesiące temu...

Witajcie,

 

Wszystkim którzy przekazali nam swój procencik chcieliśmy bardzo, bardzo, bardzo serdecznie podziękować   .

 

Zbieramy cały czas na Siepomaga.pl - https://www.siepomaga.pl/antoni-kluz , oraz na stronie Fundacji Dzieciom  https://dzieciom.pl/podopieczni/26149# na kolejne podanie, które niestety będzie pewnie droższe z uwagi na wagę młodego.

Po dotychczasowych podaniach mamy bardzo pozytywne rezultaty i odczucia, jak choćby wykonywanie poleceń (oczywiście nie wszystkich :)), poprawiła się znacznie motoryka ruchu (np. chodzenie po schodach), duuuużo lepszy jest kontakt wzrokowy. Małymi kroczkami, ale myślę że jakoś damy radę - podobno cierpliwy i kamień ugotuje.

 

Wszystko to dzieje się również z Waszą pomocą, więc jeszcze raz serdeczne dzięki Wam wszystkim za okazane serducho.

 

A już niedługo (ale ten czas leci) kolejne PIT-y więc jak ktoś coś.....to proszę o pamięć  .

Jeśli mod nie usunie wątku wrzucę przypominacza z danymi.

 

Pozdrawiam

Wojtek

 

IMG_20180531_155607.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witajcie,

 

Kolejny rok - Procencik dla Antosia :).

 

Zbliża się czas rozliczeń PIT, dlatego tak jak poprzedniego roku proszę Was o przekazanie 1% z Waszego podatku na leczenie i rehabilitację mojego synka Antosia.

Rozpoczęliśmy drugą turę podań komórek macierzystych, cała kuracja składa się z 5 podań gdzie każde z nich to koszt 7800 zł. Całość to 39 tys zł które musimy uzbierać, tym razem możemy płacić za każde podanie oddzielnie co odrobinę ułatwia zebranie całej kwoty.

Poprzednie podania z pierwszej tury dały pozytywny efekt, więc chcemy kontynuować leczenie za wszelką cenę, choć jest ono bardzo kosztowne.

Oprócz tej terapii zostaje normalna codzienna rehabilitacja, specjalna dieta, wizyty u lekarzy zazwyczaj zawsze płatne, itd. Z racji choroby Antosia tylko jedno z nas pracuje, mama musi zajmować się dzieckiem, co przekłada się również na ograniczoną ilość środków finansowych.

 

Poniżej dane do wpisania w PIT, oraz dane na stronie fundacji.

W razie pytań mój telefon jest na kalendarzyku, ewentualnie można też pisać tutaj. Można również udostępnić dane np. na FB.

 

 

Aby przekazać 1% należy w formularzu PIT wpisać:  KRS 0000037904 

w rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy 1% należy wpisać:  26149 KLUZ ANTONI

 

Strona Fundacji Dzieciom z danymi : https://dzieciom.pl/podopieczni/26149

Moje konto na FB gdzie można znaleźć dane: https://www.facebook.com/wojtek.kluz.3

 

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za każdy przekazany grosik.

 

FB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs promuje ten temat
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Wszystkim kochanym ciociom i wujkom którzy zechcieli w tym roku wesprzeć naszą walkę o zdrowie Antośka 1% swojego podatku, bardzo serdecznie dziękujemy :)
Oby to dobro wróciło do Was wielokrotnie, .
Przypomnimy się tradycyjnie za rok ;)
Tymczasem udało się zrobić takie foto z podziękowaniem, trochę kiepskie ponieważ model jest baaaardzo ruchliwy :D

 

 

Antoś_dziekuję.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witajcie, 

 

Zbliża się czas rozliczenia PIT za 2019, a my nie poddajemy się i dalej walczymy o zdrowie :).
Jak co roku, tak i tym razem zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% Waszego podatku na leczenie i rehabilitację naszego synka Antosia.
Dzięki zebranym środkom zapewnimy Antosiowi dodatkowe zajęcia rehabilitacyjne oraz terapie, bardzo kosztowne leczenie farmakologiczne, a także turnusy rehabilitacyjne.

Antoś liczy na Was i tym razem kochane ciocie i wujkowie.
To nic nie kosztuje a tak bardzo pomaga w rehabilitacji i leczeniu naszego dziecka.

 

Dane na stronie Fundacji Dzieciom:

Aby przekazać 1% należy w formularzu PIT wpisać:
KRS 0000037904

W rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy 1% należy wpisać: 26149 KLUZ ANTONI

 

Strona Fundacji Dzieciom z danymi : https://dzieciom.pl/podopieczni/26149

 

Serdecznie pozdrawiamy i prosimy o pamięć w tym roku 

 

facebook.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak co roku, tak i tym razem zwracamy się do Was z prośbą, o przekazanie 1% Waszego podatku na leczenie i rehabilitację naszego synka Antosia.

 

Dzięki zebranym środkom, zapewniamy Antosiowi dodatkowe zajęcia rehabilitacyjne w większości odpłatne, leczenie farmakologiczne, turnusy rehabilitacyjne, wizyty u lekarzy, itd........małymi kroczkami idziemy do przodu :).

 

Aby przekazać 1% należy w formularzu PIT wpisać:

KRS 0000037904

W rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy 1% należy wpisać: 26149 KLUZ ANTONI

 

Oczywiście można te dane udostępnić, podesłać znajomym czy rodzinie 

Serdecznie pozdrawiamy i prosimy o pamięć w tym roku 

Strona Fundacji Dzieciom z danymi : https://dzieciom.pl/podopieczni/26149

 

fb_post_v2_2021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs przestał(a) promować temat
  • 1 rok później...

Witajcie,

Jak co roku, tak i niestety teraz........jeżeli ktoś z Was ma wolny procencik i nie wie co z nim zrobić to może przekazać mojemu młodemu .

 

Dane poniżej, takie same jak w poprzednim roku:

Aby przekazać 1% należy w formularzu PIT wpisać:

KRS 0000037904

W rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy 1% należy wpisać: 26149 KLUZ ANTONI

 

Wiele osób nie wie jak to działa, więc wyjaśnię pokrótce.

Środki przekazane do Fundacji w której jest nasz synek, czy to z 1%, czy z darowizn, mogę przeznaczyć jedynie na leczenie dziecka (rozliczane są faktury za wizyty, za leki, za rehabilitację , itp). Idę z dzieckiem do lekarza, po wizycie biorę fakturę bo w większości to prywatne gabinety niestety, tak samo leki kupuję na fakturę, i na tej podstawie fundacja rozlicza te koszty. Oczywiście rozlicza gdy na koncie dziecka jest coś z 1% uzbierane, wiec jak wspomniałem wyżej, jeśli ktoś ma wolny ten procencik i zechce nam podarować to będziemy bardzo wdzięczni :).

 

Życzymy z Antosiem zdrówka no i połamania ;)

Antos_fb01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs promuje ten temat
  • 1 rok później...

Witajcie,

Jak co roku........jeżeli ktoś z Was ma wolny procencik i nie wie co z nim zrobić to może przekazać mojemu młodemu .

 

Dane poniżej, takie same jak w poprzednim roku:

Aby przekazać 1,5% należy w formularzu PIT wpisać:

KRS 0000037904

W rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy 1,5% należy wpisać: 26149 KLUZ ANTONI

 

Serdecznie dziękujemy :)

 

 

 

 

fb_2024.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.