Skocz do zawartości

Podkarpackie Targi Wędkarskie CARPATHIA FISHING 2019


BRC

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun że się odbyly takie targi u nas, organizacja to też wysilek i musi się przede wszystkim chcieć.

Karpiarze cos obejrzą i kupią, spiningiści  na tej edycji raczej nie obejrzą nic, poza woblerami  Pojedyńca był jeszcze Taurus z woblerami i chyba tyle. Tendencja jednak jak na Rybomanii, kilogramy kulek i dwa woblery, o muszkarstwie nie wspomnę, bylo jedno stoisko, ale na początek dobre i to.

Do Rybomani w Poznaniu.......przepaść, ale trzymam kciuki, trzeba kibicować takim inicjatywom, w Poznaniu tez pewnie nie było od razu dwóch hal zapełnionych po brzegi.

Byłem ciekaw stoiska DAM, jednak to co zobaczyłem mocno mnie rozczarowało jako spinningistę.

Oby w przyszłym roku było lepiej, i tego się trzymajmy ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rally dziękuję za miłe słowa :), to daje nam siłę do dalszego działania :) w przyszłym roku Targi na 80procent się odbędą... :) co do liczby odwiedzających, do końca jeszcze wszystkiego nie przeliczylismy zostawiamy to na jutrzejszy dzień ale mam wstępne informacje ponad 8.000 odwiedzających! Wielki sukces :) mało tego wystawcy bardzo i to bardzo zadowoleni zbierałem mnóstwo pochwał. Pozdrawiam Tomasz D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2019 o 20:49, muzzy123 napisał:

Z tego co zauważyłem to prawie każdy z wiaderkiem od stalomaxa wychodził, ale trzeba przyznać dość duży wybór pelletów mieli.

Stolmaxa miał PanRyba.com i mega się popularnością cieszyło. Targi jak na pierwszy raz OK tylko brakowało troszkę wystawców znanych. Fajnie jak były by targi troszkę później czyli marzec kwiecień lub listopadzie, bo 2 tyg temu byly w Poznaniu i dużo osób tam było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania. Jeśli targi odbyłyby się w innym terminie, to byłoby więcej wystawców. Zbyt późno nie można też organizować, bo ludzie wyjdą z założenia, że kupią szybciej sprzęt i nie będzie sensu jechać/kupować czegoś na Carpathia Fishing, bo już są po zakupach.

Minusem obecnych targów było, to, że były w zbyt krótkim odstępie od Rybomani w Poznaniu, przez co część producentów nie była zainteresowana udziałem.

Jeśli uda się zorganizować lepszy termin, więcej wystawców to jest duży potencjał na coroczny cykl, bo jest duży potencjał co widać po ilości osób odwiedzających targi.

Organizatorom mogę zasugerować, żeby spróbowali reklamować kolejne targi za wschodnią granicą, bo z pewnością wiele osób zrobiłoby sobie wycieczkę na weekend w tym celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.