Skocz do zawartości

Kijek Sandaczowo szczupakowy.


Dominik18king

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee tam panowie nie denerwujcie mnie. Nic się nie wyrobi jak się dba:)

Dobry wybór ,dobry sprzęt , dobra cena.

Pewnie, że nic się nie wyrobi. Korbkę składa się dwa razy w trakcie łowienia. Na początku i na końcu:)

Albo jak się ma parę kroków na Wisłok to w ogóle nie trzeba rozkładać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Witam. Podłączam się pod temat gdyż też szukam kijka sandacz-szczupak. Do tej pory używałem daiwy exceler 10-40g i kręcioła daiwa procaster 2500x a na ten sezon chciałbym coś lżejszego. Na start napisze że mój limit to 500zł jeżeli miałbym kupować wędzisko+kołowrotek. Łowić będę głownie na stawach i jeziorkach przynętami maksymalnie do 18gram. Po przeczytaniu tematu zainteresowała mnie Dragon MILLENIUM Super Fast 2,70m 5-25g i teraz nasuwa się pytanie czy mój kołowrotek(może miał z nim ktoś styczność) będzie do niej pasował ? wiem że sam powinienem stwierdzić czy dobrze mi się nim kręci ale chce o wszystko zapytać gdyż jestem zielony jeżeli chodzi o sprzęt, przynęty itd.. czy wędziskiem dragon millenium wygodnie będzie się łapało z łódki bo będę miał również kilka okazji ? Podsumowując proszę dać znać czy samo wędzisko (i jakie) czy też z nowym kołowrotkiem. Resztę sprzętu dobierzemy w innym temacie :) Z góry dziękuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłączam się pod temat gdyż też szukam kijka sandacz-szczupak...!

Posiadam wędzisko Dragon Millenium Power Jig, 2.4m, 5-25g.

Cała seria Millenium jest solidnie i estetycznie wykonana, zdecydowanie polecam. Mały minus to waga. Twój kijek to będzie około 170g - to sporo. Sugerował bym raczej 2.4m - to bardziej uniwersalna długość. Taki wariant będzie lepszy pod sandacza przy założeniu, że wchodzi w grę spiningowanie "z opadu".

Sprawdź sobie serię Dragon Express Spinn - cena bardzo zbliżona, mniejsza waga, pozostałe parametry bardzo podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.