Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, rafaello napisał:

Klenie dzisiaj bardzo dobrze współpracowały:) jeden nawet się odwdzięczył :mad:  to nie jest reklama łownego woblera,
 a raczej jego ostrych korwiczek

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Miałem taką sytuacje w  tamtym roku ,tylko z  Siek-M .Tyle co przyjechałem na ryby i jest kleń,szybkie  odhaczenie i kleń się wyrywa z ręki zostawiając kotwicę w palcu.Myślę nie pojadę do szpitala bo doktor i pielęgniarki mnie wyśmieją ,a zresztą tyle co przyjechałem na ryby !!!. Długo się nie zastanawiając poszedłem do auta wziąłem  kombinerki do ustawiania wobków  złapałem za kotwiczkę blisko palca odwróciłem głowę  i szybkim ruchem szarpnąłem. Trochę bolało ale się udało mogłem łowić dalej :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś hardcorowy, ja próbowałem nad wodą ale nie było szans.Testowałem nowego kija, klenie jechały jeden po drugim,przy piątej sztuce kleń się wypiął i nawet nie poczułem,myślałem że żyłka zaplątała się o palec.Szczerze, już kiedyś chciałem wymienić kotwice bo na kilkanaście brań nie mogłem nic zaciąć,chyba dostaną jeszcze szanse. W moim przypadku doktorem był były wędkarz, na początku powiedział tylko że szkoda kotwiczki i kotwiczka została uratowana,przy okazji opowiedział kilka zdarzeń jakie miał w swojej karierze.:) Pozdrowienia dla Pana doktora:)

Edytowane przez rafaello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pzw powinno wyznaczyć na pewnych długościach Wisłoka odcinki no kill i zrobić jeszcze tak żeby wedkarze sportowi czyli my promujący zasade złòw i wypuśc mieli np o połowę mniejsze opłaty za łowienie od tych dziadków co wszystko ladują do siat utrzymując przy tym oczywiście limity, wymiary i okresy ochronne ryb a nawet ich zaostrzenie. Myślę że w dużym stopniu poprawiło by to sytuacje z rybostanem.

Ale to tylko takie moje ciche marzenie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.