Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Mareckii napisał:

Wczoraj w Zarzeczu nisko i czysto podejrzewam że nic się nie zmieniło od wczoraj a w Boguchwale zielona i stojąca :D Wieczorem sprawdzę 

I niestety nic nie bierze w Boguchwale..dzisiaj okolice Lutoryża rybki pływały - sporo świnki, klenia ale zero brań:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, woda piękna, czyściutka, a jednak, jak w studni, prawie pusta. Nie liczę uklei i małych płotek... Metoda - spławik. I tylko boleń co pół godziny daje znać o sobie.

Znalazłem jeszcze legowisko jakiegoś surwiwalowca...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej Rz woda kakałkowa,ale bolenie i to spore waliły ostro.Kleń a nawet okoń się nawet nie odezwał.Pewnie następnym razem porozmawiam z tymi boleniami odpowiednim sprzętem a klocki tam są :)Pytanie do bolenioży:P:zerwał się wiatr i ataki ucichły całkowicie, tak mają bolki? i można wtedy pić browara dla osłody i zapomnieć o łowieniu ich?:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin napisał:

Poniżej Rz woda kakałkowa,ale bolenie i to spore waliły ostro.Kleń a nawet okoń się nawet nie odezwał.Pewnie następnym razem porozmawiam z tymi boleniami odpowiednim sprzętem a klocki tam są :)Pytanie do bolenioży:P:zerwał się wiatr i ataki ucichły całkowicie, tak mają bolki? i można wtedy pić browara dla osłody i zapomnieć o łowieniu ich?:beer:

Marcin zapomnij ze Ci jakiś weźmie :) żerują na 3 cm uklejkach wyżerka na całego ignorują wszystkie boleniowe przynęty dzisiaj 5 h tam machałem bez jakiego kolwiek kontaktu ale jak masz ochotę to próbuj połamania :) i wyślij mms-a jak Ci sie uda bo ja już zjadłem wszystkie nerwy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucjan Kula napisał:

Marcin zapomnij ze Ci jakiś weźmie :) żerują na 3 cm uklejkach wyżerka na całego ignorują wszystkie boleniowe przynęty dzisiaj 5 h tam machałem bez jakiego kolwiek kontaktu ale jak masz ochotę to próbuj połamania :) i wyślij mms-a jak Ci sie uda bo ja już zjadłem wszystkie nerwy :) 

Ja to samo wczoraj.............padaka straszna, chyba że bym go ogłuszył ciężkim wobkiem...................:)

Czyli czasem Lucek też nic nie upoluje........a myślałem że tylko ja tak mam :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.