Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba coraz więcej Brzan jest w Wisłoku, dzisiaj sporo Kleni na odcinku miejskim i jedna taka Pani Basia, spinningowa nieduża ale cieszy podwójnie. Zdjęcie słabe ale liczyło się żeby szybko wróciła do swojej rynny. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pawel79 napisał:

Chyba coraz więcej Brzan jest w Wisłoku, dzisiaj sporo Kleni na odcinku miejskim i jedna taka Pani Basia, spinningowa nieduża ale cieszy podwójnie. Zdjęcie słabe ale liczyło się żeby szybko wróciła do swojej rynny. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Trzeba pilnować, w końcu to królowa polskich rzek. Pomyślcie gdyby brzana rosła do rozmiarów suma... Co to by był za hol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przedwczoraj na miejskim, drugi raz w tym roku i ostatni, jadąc zatrzymałem się na godzinkę i poszedłem pod most Lwowski. 

Powiem Wam że jeżdżąc na San, górny Wisłok czy inne mniejsze górskie siurki, ten miejski odcinek to jak łowienie w szambie........ale siadł mały szczupaczek, klenik + dwa niezacięte brania. Ogólnie dramat jeżeli chodzi o wodę i to co nią płynie, a wszystkie większe miasta oczyszczalnie działające niby mają :(.

W Jarosławiu na Sanie nie ma nawet przez połowę takiego syfu jak tutaj, a po drodze też kilka miast przecież mija.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszły tygodniu również pojechałem zobaczyć co się dzieje na odcinku miejskim, łowiłem na wysokości Olszynek i po godzinie rzucania miałem dość i wróciłem do domu :) 2 tygodnie temu łowiłem od Mostu Lwowskiego w dół do mostu kolejowego i smród był nie do wytrzymania, ponadto kolor wody i syf jaki w nim płynie odpycha nawet od patrzenia w stronę Wisłoka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla zasrańców z zarządu P*W za nic nie robienie po każdorazowym zatruciu Wisłoka (a zdarza się ono regularnie po każdym większym deszczu)...

Osoby które są w stanie dotrzeć nad wodę w miejscu śnięcia ryb proszę o powiadomienie wszelkich możliwych służb - telefony są podane w zezwoleniach P*W - w razie potrzeby straszyć ich prokuraturą, telewizją ("Sprawa dla reportera", "Uwaga" itp.), odpowiedzialnością dyscyplinarną itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.