Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

..ale pewnie jak zwykle się mylę..

No ale każdy ma prawo do błędów...

Kolego nie bądz taki zakompleksiony :) przecież pisałem że nie widziałem żadnego znaku :) a gdybym chciał tylko pokazać zdjęcie ryby to bym nie robił na tle zapory.Czasu nie cofnę a to dla ciebie co byś troszke ostudził emocje

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzisiejsze wędkowanie zaowocowało Jaziem na 39cm Boleniem na 60cm.Kilka ładnych Kleni niestety nie udało się wycholować.Wczoraj pobiłem swój rekord,złowiłem Jazia na 49cm:D Wszystko na odcinku miejskim

Gratuluję jazi, ale przy mierzeniu bolka chyba miarka się troszeczkę "obsunęła":eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to święta racja,najlepiej nie komentować bo i po co...

Jasne że można komentować , tylko proszę nie wyszukuj błedów innych.Ja facetów z wędkami bardziej postrzegam jako brać wędkarska i nie zakładam z góry że ten jest taki a ten taki.Z czasem samo wychodzi kto jaki jest :) ja proponuje ci jakis wypad na ryby zamist forumowych kłótni i stawiam ci :beer::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy po co kwestionować ile miał cm.To nie ważne każdy niech podaje ile chce a ile miał to już inna bajka, to nie są zawody.Ja swoich ryb nie mierze chyba że uważam że naprawde warto.Zdjęcia same oddają wielkość a jeśli nie to można wyjść na kłamcę.Ważne by miały wymiar a reszta... :) i tak pójdą do wody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny po Siksie rozkminiacz fotek:D

Miałem się nie wypowiadać ale... Byłem na progu jakieś trzy tygodnie temu aby sprawdzić czy faktycznie za wcześnie Cie nie oskarżyłem. Może i faktycznie nie stałeś na samym progu ale na pewno łowiłeś w obrębie ochronnym i to nie na jego końcu, a na samym środku. To, że nie podjąłem dyskusji z Tobą nie znaczy, że masz rację. Temat uważam za zakończony. Kto będzie chciał podjechać i zobaczyć to sobie to zweryfikuje. Ja już to zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunwald18 jako wprawny łowca i komentator sam nie wiesz czy łowisz w dozwolonym miejscu wiec nie komentuje twoich postów...

u mnie na Wisłoku dużo się dzieje, ostatni wypad około 20 kleni... wszystkie na wobki huntera. C&R :beer::)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunwald18 jako wprawny łowca i komentator sam nie wiesz czy łowisz w dozwolonym miejscu wiec nie komentuje twoich postów...

u mnie na Wisłoku dużo się dzieje, ostatni wypad około 20 kleni... wszystkie na wobki huntera. C&R :beer::)

Witaj :) nie wiem co znaczy WYPRAWNY łowca i nie wiem o co Tobie chodzi w związku z moimi wypowiedziami, dzisiaj sprawdziłem ten znak faktycznie jest tylko nie na lini brzegowej lecz około 15m od brzegu, idąc dołem wzdłuż lini brzegowej obserwując wodę nie da się tego znaku zauważyć.W Rzeszowie mieszkam od grudnia i od niedawna łowie na Wisłoku.Wiem natomiast ,że wolno łowic nie mniej niż 50m od np zapory i tego sie trzymałem.Nie uzażam sie za wytrawnego łowcę tymbardziej kleni i boleni gdyż przygodę z tymi rybami zacząłem w tym sezonie. Nie komentuję innych a jeśli już to robię to staram sie nie obrazić nikogo.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem natomiast ,że wolno łowic nie mniej niż 50m od np zapory i tego sie trzymałem..

W zezwoleniu masz nawet, że jest 200m powyżej i poniżej, zakaz. Niestety ale czasem trzeba tą mała prostokątną książeczkę poczytać, bo potem przez niedopatrzenie można mieć problemy a to niepotrzebne w naszym pięknym hobby. Połamania na taaakim boleniu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteśce dziwni.Nudzi wam się czy co??Mogłem zobaczyć ale nie zobaczyłem skoro łowiłem, mogłem zobaczyć tabliczkę mogłem popytać na forum, mogłem nic nie złowić i nie wstawiać fotki i by nie było problemu.Widzę że wielu tu wchodzi po to by szukać sensacji ciekawy jestem ilu będzie jeszcze komentowało ten fakt.Również życzę połamania wszytskim i więcej ryb a mniej zbędnych komentarzy.Mam przynajmniej nadzieję że tak gorący temat przyczyni się do niepowtarzania mojego błędu przez innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój Panowie z takimi wpisami. Jestem tutaj na forum prawie 2 lata i zauważyłem ostatnimi czasy jakiś chory trend i kompleks "wędkarzy etycznych". A to rybka za mała, a to waga za duża, a to klenik złowiony w tarle, a to młodziak zabrał leszczyka itd. Wszystko można ale z umiarem i nie o pierdoły:confused: Kolega sam napisał że nie był świadomy tego co robi, nie doczytał i tyle. Napisał że już nie będzie tam łowił i po temacie, po co to bicie piany?

Kiedyś to forum miało całkiem inny charakter, teraz porejestrowało się masa "etycznych ponad wszystko" i w co drugim temacie jakieś niepotrzebne spory. Ciężko się na to patrzy. Więcej sporów i chwalenia się zdobyczami, niż pomocy i takiej ludzkiej życzliwości jaka kiedyś była na porządku dziennym:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.