Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z tego, że przejeżdżałem koło rzeki, wstąpiłem na dwie godzinki na nizinny Wisłok, żeby sprawdzić jak tamtejsze klenie zareagują na moje robale. Jednak ponad trzydziestostopniowy upał ( łowiłem od 14:00 do 16;00 ) i warunki widoczne na pierwszym zdjęciu nie sprzyjały raczej wędkowaniu, momentami myślałem już, że zejdę :D. Mimo wszystko kilka kleni wyjąłem, kilka spudłowałem. Widziałem też sporo świnek i namierzyłem parę naprawdę grubych kleni.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nadarzyła się okazja, żeby powędkować chwilę na Wisłoku, niestety kolejny raz w środku dnia, ale za to w przystępniejszym miejscu. Złowiłem kilka kleni i okoni, trafił się jaź czterdziestak, ale dwa dużo grubsze mi spadły, może następnym razem się uda, tym bardziej, że wiem gdzie są.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dałem dzisiaj d..y Możecie się śmiać nie obrażę się. Miałem piękną brzane około 75cm wymiar zaniżony. miałem ją już w podbieraku. Brzana zrobiła w podbieraku młynka wyprostowała kotwicę i przez dziurę myk do wody, i tyle ją widziałem. Mój durny zwyczaj wycinania woblera z podbieraka nożem. A że kilka brzan już w tym roku padło, więc i dziur było też kilka. W tym jedna nie zauważona dość spora. I tym oto sposobem wróciłem wkurzony o kiju do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszku - znam ten ból :(

Wynik wczorajszego wieczornego boleniowania to aż 4 sztuki :eek: Wszystkie prawie jednakowe wymiarem - około 60, tak wiec fotkę wstawiam jedną.

Złapany techniką palenia korby :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez obroncamrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie z racji tego ze niedlugo zblizają sie w moim ole zawody nocne gruntowe na wisłoku i moje pytanie brzmi na co łowic czerwony robak biały czy jeszcze cos innego pytam z racji tego ze nigdy nie łowiłem na tej rzeczce i nie mam pojecia jak sie ustawic ....

prosze o wiadomosci pw jezeli ktos obawia sie ze jego doswiadczenia beda rozpowszechnione ja zachowam te wiadomosci tylko dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród dzisiejszych boleni największe wrażenie zrobił na mnie ten z fotki poniżej. Nawet wielki ubytek na grzbiecie nie przeszkodził mu grzmotnąć w Hermesa. Mój "rekord w leszczu";)- 54 cm.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie korci ... ale się powstrzymam... Andre jakim cudem ta ryba "jeszcze" żyje?? :confused: to niewiarygodne :D Byłem dzisiaj nad wodą 2h, około 7 kleni, na focie jeden z kilku największych, odhaczony w wodzie bez mierzenia i "ściskania paluchami", pozdrawiam :beer::beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,dzisiaj nocka na wisłoku w miejscowości Frysztak ,metoda połowu spławik przynęta kukurydza ciasto , rybki nie chciały współpracować zaledwie nad ranem dwa brania na ciasto między 3 a 4 płoć i leszczyk

Edit:

Oto instrukcja dodawania załączników na naszym forum:

http://www.fishing.org.pl/f9/zalaczniki-204/

Edytowane przez Staszek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam jeszcze raz zdjęcie leszczyka ,pozdrawiam:beer::beer:

Edit: Proszę zapoznać się z Regulaminem forum a szczególnie zwrócić uwagę na pkt.7.Również witamy na forum PSW:beer:.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kilka godz. na górskim odc. rzeki, rybki słabo gryzły ale coś udało się przechytrzyć. Łupem padło kilka kleni w tym jeden czterdziestak, dwa okonki i jeden mały zębaty. Gorszą sprawą jest fakt, że młode chłopaki w Besku sobie na śliże łowią:eek: i to tuż poniżej mostu w Besku. Schodzę odrobinę niżej a tam dwóch kolesi na spławiczek. Jakaś porażka, czy tam nikt nie kontroluje tego odc? Bałem sią zareagować było ich z dziesięciu. Brak edukacji i kontroli i jak mogą być pstrągi na odc. górskich jak miejscowi ich wytrzepią łowiąc na ryby pod ścisłą ochroną na dodatek nie znają okresów i wymiarów ochronnych. Kuuuuuuuuuuuuupa. Jak ktoś ma możliwość to proszę o interwencję w tym właśnie miejscu, mam na myśli kontrolę.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.