Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Biuletyn Informacji Publicznej Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie

Na upartego z ul.Grunwaldzkiej mogli by podejść na nogach.Nie ma daleko...

Panowie jeszcze mała prośba a mianowicie ,każdą taką patologię starajcie się dokumentować fotograficznie.Będzie to bardzo pomocne w nagłaśnianiu tego typu spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem kontrolowany przez strażnika PSR na odcinku miejskim. Mówił ze mają nasilone patrole bo taka sytuacja ma miejsce od 2-3 tygodni. Kłusole drą brzany po 2, 3 kg . Podobno jest to walka z wiatrakami bo właśnie PZW nic nie robi w tej sprawie, nie ustanawia strefy ochronnej itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stoją w głównym prądzie przyklejone do dna, z którego prawdopodobnie wybierają racicznice. Skorupy tych małż znalazłem w żołądkach większości złowionych brzan. Natomiast nie natrafiłem na żadną rybkę, czego się spodziewałem, bo wiele razy czytałem o drapieżnym usposobieniu brzan."

A to pewnie że się nie da.. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że "Wędkarz Polski" to największy prasowy propagator mięsiarstwa w Polsce . Wystarczy poczytać pare artykulów i obejrzec fotki na ich stronie www, bo na szczęście gazeta już padła !

A żeby nie być gołosłownym np. takie zdjęcia tam zamieszczają

Wędkarz Polski - Magazyn Wszystkich Wędkarzy - LUBIĘ ŁOWIĆ NA DUŻE PRZYNĘTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocean Spokojny kryje w sobie wiele tajemnic, lecz nikt się nie spodziewał, że na jego dnie znajduje się zagadkowy, prowadzący do innego wymiaru portal. Pod koniec 2012 roku wyłaniają się z niego ogromnych rozmiarów potwory, które niszczą przybrzeżne miasta i rozpoczynają niszczycielską wędrówkę w głąb lądu, pozostawiając po sobie jedynie zgliszcza. W celu pokonania niebezpieczeństwa wojsko rozpoczyna pracę nad programem "Jaeger", mającym na celu stworzenie gigantycznych mechów bojowych, które operowane przez pary pilotów będą w stanie pokonać bestie.

To równie realne z tym co napisałeś :P

Prosimy używać standardowy, czyli czarny kolor czcionki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.