Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej pstrąga tam było przed OS i miejscowi łapali na czerwone, Jest OS łowisko zrobiło się popularne a co za tym idzie wiadomo ... a że chłopczyk podejrzewam z bloków obok hodowli ci powiedział że łowi na robala to niech łowi i niema co tu kręcić afery.

Edytowane przez Sasanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego żadnej afery nie kręce!! Po prostu stwierdzam fakty, byłem, słyszałem i widze co sie tam dzieje! Nie wiesz na jakim odcinku łowiłem i kogo spotkałem więc sie nie wypowiadaj!! Weź wędke i idz na ryby a klawiature zostaw w spokoju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ten OS dokładnie na Wisłoku? :(:confused:

Jak można ten odcinek rzeki nazwać OS ,łowiłem tam drugiego ta woda to nie kwalifikuje się nawet do 3-ej klasy czystości .Żywej ryby tam nie widziałem plus był tylko jeden na całym odcinku spotkałem dwóch wę-rzy w porównaniu z łowiska pod Hoczewką .To był mój pierwszy i ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można ten odcinek rzeki nazwać OS

Bo to nie jest w zasadzie OS tylko odcinek no-kill, co jest w polskich warunkach i tak czymś specjalnym

to nie kwalifikuje się nawet do 3-ej klasy czystości

Żeby to stwierdzić, trzeba oznaczyć kilkadziesiąt wskaźników, po kolorze się nie da.

Warto nadmienić, że San na wysokości OSu, prowadzi wody 3 klasy, co jest i tak niezłym wynikiem, jak na tak dużą rzekę w naszym pięknym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi spokój, sfrustrowany siedzi bo nic nie połowił :P Ja na Sanie ostatnio też nie widziałem za wiele ryb, jednego pstrąga z moim woblerem w pysku (nawet z bliska;)) i w pewnym dołku trzy przytulone do siebie lipienie. Taki mamy klimat :D:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek OS na Wisłoku jest niewątpliwie urokliwy, ale populacją ryb zajęli się miejscowi kowboje z robakiem. Widziałem kiedyś 3 takich jak szli ze spławikówką i słoikiem w dół rzeki. Ryb nie zauważyłem, być może już nawet na robaka nie brało. Nigdy nie spotkałem się tam z kontrolą, oni pewnie też. Mimo wszystko czasem tam pojadę, chociażby ze względu na widoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek OS na Wisłoku jest niewątpliwie urokliwy, ale populacją ryb zajęli się miejscowi kowboje z robakiem. Widziałem kiedyś 3 takich jak szli ze spławikówką i słoikiem w dół rzeki. Ryb nie zauważyłem, być może już nawet na robaka nie brało. Nigdy nie spotkałem się tam z kontrolą, oni pewnie też. Mimo wszystko czasem tam pojadę, chociażby ze względu na widoki.

I tu masz racje miejscowi robią tam czystkę razem z kormoranami jak ''kropki '' tam dopłyną to dla nich koniec żywota.Jak by miały przepławkę to pod osłoną nocy udało by się im zwiększyć populacje i jak nie robak to kormoran, wystarczy ze z pod kamienia łeb wystawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.