Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

tak woda ewidentnie dziś do łapania może i nawet na spinning opadła wczoraj był jeszcze uciąg ale dzisiaj powinna być dość klarowna.Zaraz idę ze spinem popróbować.

Koledzy może się orientujecie czy na wisłoku występuje węgorz ? powyżej tamy w Rzeszowie aż wyżej krosna ten odcinek mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak woda ewidentnie dziś do łapania może i nawet na spinning opadła wczoraj był jeszcze uciąg ale dzisiaj powinna być dość klarowna.Zaraz idę ze spinem popróbować.

Koledzy może się orientujecie czy na wisłoku występuje węgorz ? powyżej tamy w Rzeszowie aż wyżej krosna ten odcinek mnie interesuje.

Przepławka chyba działa w Rzeszowie,bo już dawno nie połowiłem tak węgorzy jak w tym roku,więcej niż szczupaków a często łowię na spining.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie w skrucie opisać wisłok w Babicy charakter wody i rybki jakich się tam można spodziewać na spinning z góry dziękuje:beer:

A co kolego wybierasz się na rozpoczęcie sezonu grand prix okręgu rzeszów?

Mieszkam 300 metrów od punktu zbiórki i napiszę tylko ze od dwóch lat nie złowiłem praktycznie wymiarowego klenia (na spinning).

Szczerze to bardzo ciężko tu o jakąś sensowną rybę ostatnimi czasy. Tłumaczę to sobie ze teraz "chude lata" a za jakiś czas będą "tłuste" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać zgadzam się na 100 procent ale ile można te lata trwają już z dziesięć lat i zapewniam wszystkich ze będą tylko gorsze.Jak chce połowić konkretnie to wybieram się na wody prywatne.A pamiętam czasy gdy na wisłoku pływało sporo wszelkich gatunków i co najważniejsze w tym naprawdę piękne okazy np szczupaków pstrąga czy lipienia a teraz w mojej okolicy tylko dodatkowe opłaty górskie a w wodzie okazy wydry i bobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 9 do 14 na Wisłoku w Rzeszowie 2 fedderki rozstawione - 2 certy po 30 cm parę drobnych leszczyków kolo 35 cm i od 11 godziny same karasie brały łącznie z 13 sztuk z wartych uwagi to tylko 3 sztuki po 42, 44. 47 cm po sobotnim leszczyku 52 cm w końcu ładne rozpoczęcie sezonu w moim stałym miejscu :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś chwilę towarzyszyłem ojcu w połowach. Łowił na Olszynkach. Wczoraj ok 7kg ryb dziś niewiele mniej. Brały głownie płocie, krąpie, jelce, okonie i małe klenie. Trafił się ładny jaź, spory leszcz i co najdziwniejsze dwa pięknie wybarwione pstrągi potokowe. Widziałem jakieś gonitwy PSR w okolicy kładki bulwarowej. Czyżby ktoś zapomniał o obrębie ochronnym?:P

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 1,5 godz w okolicach kładki w Terliczce i zalewu - 0 brań, kontrola PSR. Ktoś coś tam złapał ostatnio? Później przeniosłem się na odcinek miejski w okolicy Podpromia - 5 okoni na boczny trok.

Byłem tam w niedziele 2 tygodnie temu. Konkretnie na Mrowli przed zalewem, brały jakieś płoteczki. Stały bywalec tej rzeczki mówił, że złowił tam kilka dni wcześniej jazika i że jakieś tam płoteczki już regularnie tam łowi. Biały robaczek + zanęta płoć/leszcz. Szkoda, że jest tam taki syf bo urokliwe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.