Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, jak wygląda Wisłok w okolicach mostu w Zarzeczu, ewentualnie jakieś miejscówki do Czudca, można brodzić w woderach ze spinningiem,? Znam dobrze odcinek w Boguchwale, ale tam jest typowa rynna i tam tylko wędkowanie z brzegu zostaje, a nowe buty leżą w bagażniku i parcieje guma:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lama. Na co wziął ten krokodyl z drugiego zdjęcia, ile miał cm?

ordy, standardowo na Gloga Hermesa prowadzonego ze szczytówką w wodzie...ryba nie mierzona, bo zależało mi na szybkim wypuszczeniu. Poza tym są fachowcy którzy będą w stanie powiedzieć ile miał cm...ja tego nie wiem, ale fakt gruby był:D, przepraszam jest...:D.

Piotrek 10-;)Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ryba nie mierzona, bo zależało mi na szybkim wypuszczeniu. Poza tym są fachowcy którzy będą w stanie powiedzieć ile miał cm...ja tego nie wiem,

Nie potrzeba fachowca by zobaczyć po raz kolejny zakrwawioną rybę. Jak nie umiesz mierzyć i fotografować ryb bez uszczerbku na zdrowiu po prostu zapytaj na forum, ewentualnie się zgłoś do ubojni kurczaków.

1. ZAWSZE MOŻESZ RYBĘ DOŁOŻYĆ DO WĘDZISKA, LUB NARYSOWAĆ SOBIE KRESKI NA PIASKU(ZA GŁOWĄ I OGONEM!)

2. CHYBA STAĆ cię NA PODPÓRKĘ WĘDKARSKĄ NA KTÓREJ MONTUJESZ APARAT,WBIJASZ W GRUNT PRZED ZARZUCENIEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kolego kup sobie lepiej polecaną przez wielu maść i lepiej zajmij się swoją relacją z połowów jakoby z 1-go maja w temacie Wisła(nie trzeba być fachowcem aby zauważyć, że nie wszystkie rybą zostały złowione tego samego dnia...chyba, że golisz się na rybach i strzyżesz zarazem.Zresztą na priw zapytałem Cię o to kilka razy i nie odpowiedziałeś mi. Jak chcesz zobaczyć na co mnie stać to zapraszam do Rzeszowa, to się policytujemy jak chcesz... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Zresztą na priw zapytałem Cię o to kilka razy i nie odpowiedziałeś mi. Jak chcesz zobaczyć na co mnie stać to zapraszam do Rzeszowa, to się policytujemy jak chcesz... .

Nie zamierzam się przekomarzać z tobą na tematy kto gdzie, kiedy i ile złowił!

Zwróciłem ci uwagę że wystawiasz ciągle zakrwawione ryby! Skoro jesteś taki dobry i stać cię na wszystko to przyłóż się do łowienia w sposób humanitarny. Jak ryby rozrywają sobie skrzela to załóż kotwiczki bezzadziorowe albo nr większe, a nie kozaczeniem na forum,Twoje pogróżki mnie nie ruszają, nawet są dosyć zabawne. Wiele też mi wypisujesz na priv o tych włosach,koszulach zarostach. Chłopie ja nie z tych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę napisz kolego "nie z tych":Dwszem i wobec, że te bolenie zostały złowione w dniu 1-go maja .Jak się mylę, to napisz mi to wprost...chyba stać Cię na to:DJakbym łowił bolenie tak długo jak Ty czyli od "30-tu lat" (temat Wisłoka), czyli od"wielkiej powodzi z 97 r"(Twói artykuł o łowieniu boleni), to pewnie waliłbym ryby do kresek na piasku.Przyjedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wyciągnąłem fajnego pstrąga z wisłoka, i co...? pokazał bym fotkę ale haha spieprzył bo podbierak był dziurawy :P Ogolnie dziś na muchę w większości to biły ukleje, przy spinningu zaczęły bić pstrągi i okonie %-) Ryb widać dużo, ale czasem czuje się i tak jak na bezrybnej rzece :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rybki były na drugim miejscu,na pierwszym test nowego aparatu foto.Model Sony DSC QX10 jest to aparat bez ekranu przeznaczony do robienia fotek za pomocą smartfona do tego podpiąć można go do smartfona i mamy normalny aparat kompaktowy :o.Dokupiłem statyw i teraz mogę pozować z rybką oglądając obraz na żywo w telefonie nie obawiając się że utnie mi na focie głowę albo rybe :D.Testy wypadły pomyślnie a i rybki też były.Aparat razem ze statywem mieści się w kieszeni kamizelki i jest lekki a wyjęcie go i ustawienie się do zdjęcia zajmuje poniżej 30s po tym czasie ryba wraca zdrowa do wody.;) link do poczytania http://www.sony.pl/electronics/cyber-shot-aparaty-kompaktowe/dsc-qx10

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rybki były na drugim miejscu,na pierwszym test nowego aparatu foto.Model Sony DSC QX10 jest to aparat bez ekranu przeznaczony do robienia fotek za pomocą smartfona do tego podpiąć można go do smartfona i mamy normalny aparat kompaktowy

Fajna sprawa z tym aparatem :-) ile kolego taka przyjemność kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,ja go wyczaiłem na OLX wystawił go lombard w Rzeszowie.Kupiłem za 250zł aparat ma dwa lata gwarancji a ktoś go kupił w Sony Center w Nowym Świecie w lutym.W tym sklepie kosztuje teraz 500zł ale obczaj na allegro,wczoraj pare sztuk było jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Lucjan mógłbyś zdradzić jak najlepiej na takie bolki łowić ? chodzi mi o metodę prowadzenia woblerka, bo od czasu do czasu jestem pod kolejowym a szczęścia jak nie miałem tak nie mam, i masz jakieś konkretne te woblerki jakie byś mógł polecić ? I jeszcze jedno pytanie, oprócz woblerkow na jakieś obrotówki czy gumy jest możliwość złowienia takich okazów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Lucjan mógłbyś zdradzić jak najlepiej na takie bolki łowić ? chodzi mi o metodę prowadzenia woblerka, bo od czasu do czasu jestem pod kolejowym a szczęścia jak nie miałem tak nie mam, i masz jakieś konkretne te woblerki jakie byś mógł polecić ? I jeszcze jedno pytanie, oprócz woblerkow na jakieś obrotówki czy gumy jest możliwość złowienia takich okazów ?

No ja łowie na woblery i gumy RH Lures salmo Thrill gloog Hermes No i swoje wobki robię przynęta w sumie ma znaczenie ale bardziej liczy sie cierpliwość i doświadczenie musisz sie nauczyć obserwować Bolenia jak atakuje i gdzie sobie robi stopkę miedzy atakami wtedy wystarczy przeciągnąć Wobka niedaleko niego i powinien uderzyć oczywiscie boleń to przebiegła i trudna ryba i nie zawsze da sie go połapać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja łowie na woblery i gumy RH Lures salmo Thrill gloog Hermes No i swoje wobki robię przynęta w sumie ma znaczenie ale bardziej liczy sie cierpliwość i doświadczenie musisz sie nauczyć obserwować Bolenia jak atakuje i gdzie sobie robi stopkę miedzy atakami wtedy wystarczy przeciągnąć Wobka niedaleko niego i powinien uderzyć oczywiscie boleń to przebiegła i trudna ryba i nie zawsze da sie go połapać :)

Lucjan, jak byś jeszcze używał znaków interpunkcyjnych, to by już w ogóle było super …. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.