Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Usunięto załącznik

A jednak kolega @bartekst17 chciał się dobrze obejść z rybką bo położył Bolka na wąskim pasku trawy na łączeniu betonowych płyt.

Na podbieraku, na bujnej trawie i będzie bez zgrzytów ;)

@Kaskaderku w Strzyżowie w godzinach popołudniowych duża kawa z mlekiem a dziś jeszcze dolało, bardziej doświadczeni ode mnie dają dwa tygodnie na oczyszczenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.................na tle płytek w łazience ładniej by wyglądało ????

Panowie dajcie spokój....:beer:..

Szukacie h.. do d... !!!!:confused:;)

Niedługo nikt nic tu nie wstawi bo będzie sie bał ...

Prawka biorą i za foto kartki dają

Luz Panowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez dallasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobrze że Forum trzyma poziom, z biegiem czasu rozwijają się standardy zasady C&R, kto wie, może haki bezzadziorowe, środek do dezynfekcji rany po haku za chwile nie będzie takim nowym wyznacznikiem w zasadzie C&R.

Zdjęcie które skomentowałem na pierwszy rzut oka było kontrowersyjne i nadawało się do usunięcia, ale też widzę że " z tej mąki może być chleb ", a nie znam lepszych " piekarzy " aktywni użytkownicy PSW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co obrażać, tylko krytykę konstruktywną przyjąć jako lekcje na przyszłość. Co prawda w miejscu w którym łowiłem były tylko krzaki trawy jak na lekarstwo, a nie chciałem biegać z rybą po brzegu. Zrobiłem szybką fotę i ryba spokojnie trafiła do wody.

PS poprawię się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wisłok w dalszym ciągu podwyższony i mało klarowny, jednak bolenie dziś bardzo ładnie współpracowały, udało się wyciągnąć 3 sztuki ; pierwszy 65cm drugi 55cm i trzeci 69cm. Wszystkie wróciły oczywiście do wody. W największe zadziwienie natomiast wprawił mnie dziś całkiem sporych rozmiarów... żółw spotkany na brzegu, ale szybciutko uciekł i nie dał się sfotografować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. W największe zadziwienie natomiast wprawił mnie dziś całkiem sporych rozmiarów... żółw spotkany na brzegu, ale szybciutko uciekł i nie dał się sfotografować

Kilka lat temu na swoim odcinku też widziałem żółwia.

A co do ryb. U mnie kleniowo. Wczoraj kilka sztuk,same małe z wyjątkiem jednego.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się wybiera na ryby do Iskrzyni to polecam konkretne obuwie, przynajmniej typu gumofilc ;) Adidaski raczej zostawcie w domu. Kilka dni temu spotkałem takiego oto gada i aż mi się odechciało łowienia :D Co prawda był martwy, ale wątpię żeby był tylko jeden w okolicy. Da się rozpoznać po brzuchu czy to żmija? W pierwszej chwili ostro mnie cofnęło jak zobaczyłem ten wzorek...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się wybiera na ryby do Iskrzyni to polecam konkretne obuwie, przynajmniej typu gumofilc ;) Adidaski raczej zostawcie w domu. Kilka dni temu spotkałem takiego oto gada i aż mi się odechciało łowienia :D Co prawda był martwy, ale wątpię żeby był tylko jeden w okolicy. Da się rozpoznać po brzuchu czy to żmija? W pierwszej chwili ostro mnie cofnęło jak zobaczyłem ten wzorek...

Ale on leży na plecach. Na 90% nieszkodliwy zaskroniec więc bez obaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.