Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Leszku to nic nie da postawiłem już system monitoringu :D niech pan uważa tam pod tym drzewem gdzie nie mogliśmy dosięgnąć dna na ostatniej Naszej wyprawie wykopałem tam dół pułapkę :P Piękna dziś pogoda ciekaw jestem kiedy mój Wisłok będzie do łowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. W tamtym roku na takiej wodzie pociągnąłem kilkadziesiąt kleni i jazi w granicach 40-55cm. Nie wspomnę o leszczach o wadzę nawet do 5kg, brzanach, dużych płociach i krąpiach. Wszytko to na rosówkę. W tym roku jeszcze nie próbowałem na takiej wodzie łapać, ale już niedługo:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. W tamtym roku na takiej wodzie pociągnąłem kilkadziesiąt kleni i jazi w granicach 40-55cm. Nie wspomnę o leszczach o wadzę nawet do 5kg, brzanach, dużych płociach i krąpiach. Wszytko to na rosówkę. W tym roku jeszcze nie próbowałem na takiej wodzie łapać, ale już niedługo:D.

chciał bym zobaczyć te leszczyki na 5kg, poszukaj fotek, napewno warto takie okazy pokazać wszystkim, bo mało kto takie łowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem dzisiaj na Wisłoku około godzinę, łowiłem miejscowości trzebownisko, szukałem pół godziny jakiegoś miejsca i znalazłem ale strasznie zarośnięte, może mi ktoś powiedzieć gdzie tam można znaleźć jakąś fajną miejscówkę?, druga sprawa to to że na takiej rzece nigdy wcześniej nie łowiłem, mając ciężarki 30 gramowe ściągało zestaw, możecie mi doradzić co zrobić aby pozostawał w miejscu, czy wystarczy większy ciężarek?, z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem dzisiaj na Wisłoku około godzinę, łowiłem miejscowości trzebownisko, szukałem pół godziny jakiegoś miejsca i znalazłem ale strasznie zarośnięte, może mi ktoś powiedzieć gdzie tam można znaleźć jakąś fajną miejscówkę?, druga sprawa to to że na takiej rzece nigdy wcześniej nie łowiłem, mając ciężarki 30 gramowe ściągało zestaw, możecie mi doradzić co zrobić aby pozostawał w miejscu, czy wystarczy większy ciężarek?, z góry dzięki za pomoc.

Dobre miejscówy to pod mostem i w obrębie mostu , dobrze się też wedkuje przed terliczką po prawej stronie masz wisłok kiedyś robiłem tam miejsca

a ciężarek jak nie chcesz by ściągało to 50 gram minimum i wisłok musi być niski i spokojny. Przy większych prądach 75 gram powinno wystarczyć max do 100g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, na co mogę tam liczyć, chodzi mi o ryby, jakie gatunki, dzisiaj łowiąc na kukurydzę przez 20 minut ściągnąłem nieruszoną, a łowiąc na wacka(czerwonego), ściągałem co kilka minut pusty haczyk. Więc myślę że o karpia, karasia itp będzie trudno, ale jak tam z leszczami, bo to ryba rzeczna a i bardzo smaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wysokości basenów (już Nowa Wieś) masz od strony drogi opaskę ok. 500m w dół i fajna wodę w górę (zjazd z drogi w prawo obok białego ,betonowego krzyża).Wizawi domu ludowego w Nowej Wsi masz wypłycenie z prądami a po wyżej wodę od 2 do 4m i tam to już możesz liczyć na wszystko :leszcze,karasie,karpie,świnki,klenie....Kilka lat temu jak więcej czasu poświęcałem łowieniu na feeder ,późną jesienią ciągnąłem z tej opaski ładne miętusy 60+,myślę że teraz nadal tam są;).Mam jeszcze jedną fajną miejscówkę,kiedyś często łowiłem tam naprawdę grube leszcze i karpie a czasami trafiały się ...amury;).Ale jak chcesz wiedzieć gdzie to już pisz na priv.Po powodziach z zeszłego roku w Wisłoku pojawiło się sporo karpi to uciekinierzy ze stawów hodowlanych;).

P.S.Przy tak zmąconej wodzie kukurydzę sobie daruj,na hak czerwony robak (wersja lekka) albo kilka rosówek (wersja ciężka):D.Przez następnych kilka dni proponuję nastawić się z ciężką gruntówką na brzany,woda jest idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda OK :) miejsce olszynki pod mostem zamkowym. 5 rzutów i szczupak 48 cm. bicia co chwilke niestety przez kolejne 30 min kilka pociagniec.

POLECAM !!! na szybko :) dziecko na rolki - ojciec na wislok :) wsumie ok godzinki zabawy - woblerek poszedl jeden na zaczep + szczupak i dziecko zadowlone :D

zona tez nic nie mowila ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez TOMMY33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.