Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje, fajny kropas, jak można zapytać w jakich okolicach został złowiony i na co???

Ta rzeczka na zdj wygląda mi znajomo, jak w okolicach Rudawki rymanowskiej a nawet jeszcze wyżej.

Ja byłem na Wisłoku poniżej mostu w Pastwiskach w niedzielę i powiem że na sztuki to połowiłem ale wielkością złowione rybki nie porażały. Były to gł kleniki do 25cm i cała masa mikro okoni. Jak na łowienie między kąpiącymi się ludźmi to i tak niezły wynik, dzień uważam za udany.

Edytowane przez lisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niedzielnego wędkowania z chłopakami z forum, Wisłok poniżej Rzeszowa. Rybki brały słabo ale Klenik 45 cm uwiesił się dając nowy rekordzik. Prócz tego krótki sumek i niewyjęty prawdopodobnie szczupaczek którego rozmiarów nie jestem w stanie określić, bo szybko władował się w korzonki i zapierniczył Horneta...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

P.S. Rafi Miło było poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, fajny kropas, jak można zapytać w jakich okolicach został złowiony i na co???

Ta rzeczka na zdj wygląda mi znajomo, jak w okolicach Rudawki rymanowskiej a nawet jeszcze wyżej.

Ja byłem na Wisłoku poniżej mostu w Pastwiskach w niedzielę ....

No fajny, dzięki! Miałem zlokalizowanego większego, ale cóż... jest to mój pierwszy sezon w którym poświęciłem dużo czasu temu cudownemu gatunkowi ryb i muszę się jeszcze dużo nauczyć i wtedy po niego(tego większego) wrócę. Dlatego każdy kropek, którego złowiłem w tym sezonie cieszył mnie o wiele bardziej niż wszystkie inne rybki. Ten "okaz" uderzył na woblera powierzchniowego i łowiłem kilkanaście kilometrów powyżej Strzyżowa. Jutro wyskoczę pożegnać się na długie miesiące z tymi "wariatami", oczywiście z wędką:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wyprawa nad Wisłok zaowocowała kilkoma okoniami największy miał około 25cm poza tym jedna większa rybka wjechała w korzenie i tyle ja widziałem. Na sam koniec łowienia w obrotówkę uderzył 50 cm szczupak któremu z pyska wystawała żyłka niestety przy samym brzegu się spiął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem odcinek koło mostu kolejowego jest fajny bo jest blisko...przełowiony na maksa, jeśli jest tylko możliwość wolę jechać gdzie indziej :)

Byłem wczoraj z kolegą na miejskim odcinku i taki standard, kilka klonków i okonków, nie ma się czym jarać :)

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda niska i czysta aż chce się łowić:). Uporałem się dziś z robotą do 13 -stej więc postanowiłem trochę pobuszować nad Wisłokiem. Połowę czasu poświęciłem brzanie z wiadomym skutkiem:mad:, a potem przestawiłem się na rybki które umiem łowić.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.