Jump to content

Cormoran Speciland Carp 3 częściowa.


Recommended Posts

Kolego @ Dominik18king czy każdorazowo kiedy wpadnie Ci w oko jakiś kij w korku będziesz zakładał nowy wątek?Im więcej będziesz kombinował tym mniej będziesz wiedział.

P.S Kiedy w tamtym roku kupowałem Sharana w Niemczech to zajęło mi to ok.10min bo tyle mniej więcej trwała rozmowa ze szwabiszkiem i następne dwa dni aby pojechać i przywieść do domu!

Link to comment
Share on other sites

Jak wygląda wykonanie?? Te 6 przelotek wystarcza?? Jestem zdecydowany kupić 2 wędki tylko muszę wiedzieć wszystkie wady i zalety. Nie chce kupić i żałować. Więc kolego stiff43 wędka jest warta tej kasy???

podejdż do sklepu wędkarskiego weż do ręki i sam oceń, według mojej oceny to dość przyzwoity sprzęt za te pln.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy w tamtym roku kupowałem Sharana w Niemczech to zajęło mi to ok.10min bo tyle mniej więcej trwała rozmowa ze szwabiszkiem i następne dwa dni aby pojechać i przywieść do domu!

Z calym szacunkiem, wedka cormoran to nie jakis-tam volkswagenik.;):D

Link to comment
Share on other sites

Dominik18king "królu" z łaski swojej pomysł czasem sam idź i pomacaj w sklepie jakieś kijaszki i się zdecyduj (bo do przyszłego sezonu kija nie kupisz:cool:) a nie ( tak jak rapala zauważył) z każdym kijem nowy wątek malo tego ze z kijem to i z kolorem diod :rolleyes::eek:

ps chcesz karpiówke?... kup greys'a i będziesz miał z głowy :cool:

pozdrawiam i życzę szybkiego zdecydowania i zakupu ;)

hej

Link to comment
Share on other sites

Jak by była taka możliwość to bym sprawdził sam. W Mielcu i okolicach nie ma kijka który mnie interesuje. Ok już nie będe o nic pytał. Myślałem że forum właśnie po to jest. Znów pomyłka.Generalnie nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Jeśli chodzi o kolor diod to pytanie normalne i na temat. Wystarczy napisać " bez znaczenia" . Wędkarstwo gruntowe dopiero od roku mnie interesuje. Nie znam się więc pytam. Jeśli jest to niezgodne z zasadami forum " przepraszam".

P.S

Sygnałki videotronika kupiłem wczoraj w kolorze zielonym i niebieskim. Może nie tak łowne jak te lila róż ale mam nadzieje że coś się złapie. Może jaki zaczep :):)

Edited by Dominik18king
Link to comment
Share on other sites

Dominik18king nie irytuj sie tak ale... no okej forum właśnie po to jest aby pytać, czytać, pisać, itd

Dominik18king osobiście bym ci polecił pójść do blaszaka w mielcu (doradzić się gruszki) wziąć kilka kijaszków, pomachać nimi, a potem zapytać o nie na forum i wybrać coś odpowiedniego dla ciebie

pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy