Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, bosy napisał:

Przejeżdżałem troszkę niżej wczoraj przez most k.Lezajska, wysoka i bardzo brudna, kawa z mlekiem. Nie do łowienia!

 

jeszcze parę dni temu koło leżajska woda wyglądała tak jak na fotkach poniżej  ;) Dzisiaj wiele lepiej napewno nie będzie. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krs napisał:

 

jeszcze parę dni temu koło leżajska woda wyglądała tak jak na fotkach poniżej  ;) Dzisiaj wiele lepiej napewno nie będzie. 

 

Dzięki za odpowiedź, chyba trzeba będzie długo poczekać zanim  San się oczyścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wybieram się nad San z dalekiej północy, spod Trójmiasta. Będę chciał spróbować swoich sił na OSie z muchą jak i poniżej. Jestem przyzwyczajony do krzaczastych i dużo mniejszych rzek kaszubskich i raczkuję z muchówką, dlatego potrzebuję pomocy.

 

Po pierwsze gdzie bądź u kogo najlepiej zakupić muchy?

Po drugie czy wystarczy mi linka pływająca czy powinienem mieć też tonącą?

Po trzecie czy byłby ktoś chętny wybrać się razem nad wodę coś podpowiedzieć (na pewno się odwdzięczę : )? Albo może jest jakiś lokalny przewodnik, do którego warto się zgłosić?

 

Chciałbym swoich sił spróbować także z brzaną podczas wieczornej zasiadki bądź ze spinem. Na Pomorzu w zasadzie nie ma miejsc, gdzie można spróbować złowić tą rybę, a od lat mi się marzy. Czy jakiś forumowy specjalista posłużyłby radą gdzie i jak bądź też był chętny na wspólny wypad? Może być info na priv :)

 

Będę w dniach 12-18 lipca w Polańczyku.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda kolego pawelgibadlo ma kolor płuczki , ten kolor to jest kolor  ścieków ze żwirowni !!!!!

Takie roztopiony cement co ci plecionkę,  przelotki poniszczy a ryby z płetwą tłuszczową wydusi. 

Wielka woda kiedyś minie i wróci do koryta , nawet po wielkiej burzy woda się oczyści ale na Sanie 

na Sanie są żwirownie od Ulucza w dól rzeki  i zadbają żeby kolor  przypominał żur wojskowy. 

Tak jest i tym razem , te bydlaki wykorzystali oczywiście by swoje brudy wylać do wody powodziowej 

ale nie zwrócili uwagi , że woda już płynie czysta, duża ale czysta , dopływy już się oczyściły i tez płyną dzisiaj czyste , 

ale po co mają zwracać uwagę jak wędkarze tego nie widzą , co że popadało , tak popadało ale woda opadowa 

każdego dnia odpływa a rzeka powinna sie oczyszczać ale , no właśnie tu jest to ale

Tu są panowie z pieniędzmi , którzy mogą wszystko i wszystkich , a całą resztę mogą olać zwłaszcza takich moczykiji jak my 

DLATEGO PYTAM OTWARCIE GDZIE JESTEŚCIE KOLEDZY Z DYNOWA MUSZKARZE I CAŁA RESZTA GDZIE SĄ WŁADZE ZWIĄZKU KTÓRY USTANOWIŁ 

NO KILL RYB ŁOSOWATYCH NA TYM ODCINKU SANU ?

GDZIE JESTEŚCIE WSZYSCY, KTÓRZY TAM W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY MIESZKACIE I ŁOWICIE RYBY ?

DLACZEGO WAM TO NIE PRZESZKADZA ?

DLACZEGO TAK JEST ? DLACZEGO? 

Pisaliśmy o tym w czasie przymusowej kwarantanny ogólnokrajowej , co tam się  dzieje 

szczerze myślałem że z Waszej strony coś drgnie , ze ktoś podniesie alarm ale nie 

leją nam ścieki do wody i nawet nikt koledze od kilku dni nie odpisze że tam tam kur....a znowu to samo 

GDZIE JEST AKCJA WŁADZ - BŁĘKITNA WSTĘGA SANU , 

I co mam wam napisać że ruszyłem dupę bo wszyscy inni mają wyjeban....... , tak ruszyłem dupę i w poniedziałek zawiadamiamy kogoś tam w rzeszowie 

tak małą  literą pisze rzeszów bo ten bydlak co truje najbardziej jest z rzeszowa

Zobaczymy a wy koledzy podnieście w końcu głowę i zobaczcie że to plują nam w twarz a nie że deszcz pada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę rybek z dzisiaj ? w tym rodzynek 56 cm na Największa Brombę Andrzeja Lipińskiego ??

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lucjan Kula napisał:

Trochę rybek z dzisiaj ? w tym rodzynek 56 cm na Największa Brombę Andrzeja Lipińskiego ??

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Lucjana piękne rybki, rybe miesiąca moim zdaniem masz w kieszeni ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, polipolii napisał:

No Lucjan rozkreca sie coraz mocniej...za kilka dni w Krosnie to sie odezwe...graty ?

 

23 godziny temu, polipolii napisał:

No Lucjan rozkreca sie coraz mocniej...za kilka dni w Krosnie to sie odezwe...graty ?

Woda poszła w górę ale dzwoń coś się ogarnie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.