Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Ryby oczkowały tylko przez godzinę czasu intensywnie i to w czasie deszczu,później chwile zszedłem wypiłem browara i dalej łowiłem w deszczu,dobrze że vision mi nie przemaka.Przerzuciłem dużo pstrąga jak i lipienia żadne ryby nie były miarowe.Pod wieczór w ogóle nic nie zbierało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem nad Sanem w okolicach Leżajska. Wyjazd ze znajomymi i rodzinką, raczej niewędkarski:beer:. Jeden jedyny boluś jaki chlapnął się w zasięgu wzroku skapitulował w piątym rzucie.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna turbina i czysta, właśnie wróciłem z Łączek, łowiłem na spining. Przewaliłem całą masę drobnego pstrąga i nie zdołałem wyciągnąć kabana +/- pół metra, zrobił świecę, wypiął się i popłynął sobie w swoją stronę:mad: Z muszką kiepściutko, oczek prawie zero, znajomy był ze mną i zaledwie jednego lipionka złowił.

Woda super do łowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem wczoraj na Sanie w Starym Mieście, koło mostu. Złowiłem 2xLeszczyki jeden na 35cm i na 42cm Klenika jednego a reszte certy takie po 28-29-30cm.Strasznie słabę brania, czasami było lepiej.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś połowiłem do bólu na muszkę ok południa z jednego dołka trafiłem chyba 6 pstrągów na nimfę,jeden był grubiutki ale spadł po chwilowym holu.Poźniej podczas deszczu poleciała rujka ,przerzuciłem ponad 20 pstrągów i ok 10 lipieni.Wielkościowo nie było rewelacji ,ale dobra zabawa .

Edytowane przez Andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzany na Sanie są, na mojej ulubionej miejscówce "fruwały" w nurcie aż miło.Gorzej z ich złapaniem, strasznie przebiegłe bestie.Przynajmniej w dolnej częsci Sanu gdzie łowię są brzany.W poprzedni weekend byłem wieczorem, i brania były coraz lepsze.Pogoda dość zmienna, deszczowa ale brania były.Efekty to amur 49 cm, 3 karasie japońce takie pod 30-stę, wymiarowa certa i płoć.Poza tym 2 brania dużych ryb co pourywały mi przypony, pewnie karpi, bo tak zdecydowane szarpnięcia to małe na pewno nie było.Szkoda że nie wziąłem aparatu to bym zdjęcia porobił tych rybek.Efekty regularnego nęcenia kukurydzą z puszki w końcu zaczęły przynosić rezultaty czego się z resztą spodziewałem.Łowiłem na gruntówkę i oczywiście na kukurydzę.I to brania były zaledwie 2 metry od brzegu dlatego że jest tam od brzegu już 2 metrowa głębia ze stojącą albo wolniutko płynącą wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad z przyjacielem i z rodzinami nad san w okolice Dynowa możemy zaliczyć do udanych. Oprócz mile spędzonej niedzieli padło kilka rybek: klenie, świnki nie powalały wielkością ale współpracowały no i na koniec węgorz 70cm. Niesamowite było to, że mieliśmy kontrolę PSR.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę wdzięczny jak ktoś z kolegów/koleżanek wskaże mi na załączonym zdjęciu miejscówkę na dwie osoby na gruntówki, z góry dziękuję. Dodam że chodzi o okolice Krzeszowa.

Będę wdzięczny również, za wskazanie innego miejsca na gruntówki w tych okolicach (najlepiej pokazane na fotce).

Pozdrawiam.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś chwilę na Łączkach, potwierdzam woda mała i kryształ, ale z rybką słabo przynajmniej na spina, złowiłem kilkanaście maluchów:( Już szkoda mi ich kłuć, chyba zmienię miejscówkę i nastawię się na inne rybki, albo poczekam kilka lat aż urosną:D o ile nie zostaną zjedzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.