Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście z dnia na dzień coraz gorzej. W sobotę bardzo ładnie brały. W niedzielę podwyższony stan wody i mętny kolor utrudniały polowanie. Ryby tylko podszczypywały przynęty. Tylko niewielkie sztuki dawały sie przechytrzyć. Pozdrowienia dla wszystkich zapaleńców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wydzielić z tematu San powyższy tytuł. Bo to jest naprawdę dwie rzeki, ta w Dynowie czy Lesku, a ta w Rudniku, Nisku czy w ogóle poniżej Leżajska. Mieszkam nad dolnym Sanem i trochę mi przykro gdy chcąc się dowiedzieć co nad wodą wchodzę w temat San a tam w kółko jaka woda w Lesku, czy powyżej. To też wina moja i forumowiczów znad dolnego Sanu, że przeglądając forum znalazłem może cztery posty nt. dolnego Sanu. Raz o kanale Elektrowni Stalowa Wola, raz ktoś pisał, że łowi od Rudnika do Zarzecza, i ze dwie inne wzmianki. W miarę czasu i możliwości będę starał się coś w tym temacie zrobić, wstawiać zdjęcia miejscówek,opisy itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w kole prezes mówił że się "dogadują", ale czy się dogadają to nie wiem. Na Ciepłą to chodziłem w młodości, teraz po zbudowaniu progu spiętrzającego to poza okresem ochronnym to trudno tam miejsce znaleźć. Wolę mniejsze wody. Ładne sumy to mój ojciec tam łowił 40 lat temu. Mam gdzieś stare zdjęcia. Teraz to nie wiem, warunki to są sprzyjające, może kiedyś się tam na suma zastawię jak znajdę kogoś do towarzystwa i sprzęt odpowiedni zdobędę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tfostekiusz napisał:

Proponuję wydzielić z tematu San powyższy tytuł. Bo to jest naprawdę dwie rzeki, ta w Dynowie czy Lesku, a ta w Rudniku, Nisku czy w ogóle poniżej Leżajska.To też wina moja i forumowiczów znad dolnego Sanu, że przeglądając forum znalazłem może cztery posty nt. dolnego Sanu. Raz o kanale Elektrowni Stalowa Wola, raz ktoś pisał, że łowi od Rudnika do Zarzecza, i ze dwie inne wzmianki. W miarę czasu i możliwości będę starał się coś w tym temacie zrobić, wstawiać zdjęcia miejscówek,opisy itp.

 

Wątek na razie zostawimy, zobaczymy jak się rozwinie. Na forum jest trochę więcej niż tylko 4 posty dot dolnego Sanu :) proszę przeglądnąć wątek san od początku, jest tam masa postów, możliwe że je przeniosę do tego wątku, ale to wymaga czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs promował(a), podpiął/eła, podpiął/eła i przestał(a) promować ten temat
Dnia 31.03.2011 at 09:58, wifer napisał:

Sporo informacji jest na forum o górnym Sanie natomiast dolny bieg tej pięknej rzeki mało kiedy jest opisywany. A przecież właśnie w dolnym biegu Sanu można spotkać "prawdziwe potwory". Dlatego otwieram nowy wątek dla tych którzy częściej wybierają się na sumy, sandacze i szczupaki. A także na leszcze, świnki, certy, klenie oraz karpie których w brew pozorom w Sanie nie brakuje.

Wygrzebałem wątek wifera sprzed 5 lat, myślę że w ciągu kilku dni wszystkie posty dot. dolnego odcinka sanu zostaną tu przeniesione, oba wątki (górny, dolny) podpinam w dziale dla lepszej widoczności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Teraz tylko łowić i pisać :D. Marzy mi się jeszcze wątek "Stawy Jeziórko", szukałem ale może niedokładnie. Jeśli nie ma to założę po pierwszym tegorocznym wypadzie tam. Tylko nie wiem w którym dziale, bo część stawów jest PZW, chyba 2 prywatne, parę kopalni i chyba 2 gminne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tfostekiusz napisał:

Skoro minęły to czemu tam zawsze siedzi parę osób? Z sentymentu?

Pewnie troche tak i jeszcze można dodać że z lenistwa bo dojazd do samej wody i wody troche więcej niż w innych miejscach.Na innych miejscówkach woda po kolana a tam za jajka.

Edytowane przez marianosum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2016 at 21:10, adamus78 napisał:

Kto śledzi?

Tacy którym podajemy miejsca jak na patelnie,siedzi sobie taki gość i czyta o tam jest dużo ryby. Więc dzwoni do Pana Kowalskiego,ty jedziemy tam i przed mostem w prawo potem polną  i jesteśmy . Załadujemy lodówkę do pełna. O to mi chodzi!!!.. Chcecie to na PW może ktoś podać miejsce,dokładnie a nie na ogólnym bo zaraz będą tam tłumy ludu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to,że głowacica w kwietniu nie ma okresu ochronnego,przynajmniej wg. PZW Przemyśl ;)

cyt,, Dominującymi rybami łowionymi na tym odcinku o tej porze roku to kleń ,jaź , okoń ,głowacica ,pstrąg (pozostałe ryby drapieżne w ochronie ) ,,

Niekompetencja osób odpowiedzialnych za publikację w/w po prostu poraża...

http://www.pzw.org.pl/43/wiadomosci/127626/60/pierwsza_tura_mistrzostw_okregu_przemyskiego__w_dyscyplinie_spin

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.