Skocz do zawartości

Wiosenny Zlot Przecław


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie! Jak tam z nastawieniem na Niedzielę?? :D:D:D Duża bedzie ta pielgrzymka pod mostem,organizowana jest jakaś zrzuta na bufet??

O tym samym dzisiaj myślałem. Ja mogę załatwić trochę talerzy jednorazowych, może jakieś łyżki. Zabieram kociołek, ale "wsad" pokryję z własnej kieszeni. Myślę, że nie ma potrzeby robić imprezy składkowej. Chyba, że ktoś bardzo tego chce...:D

P.S. Kolego Dziencioł, jeśli masz ochotę to jedziemy we czterech: Ty, ja, Kleyber73 i Gochu. Zdzwonimy się to dogramy szczegóły wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym dzisiaj myślałem. Ja mogę załatwić trochę talerzy jednorazowych, może jakieś łyżki. Zabieram kociołek, ale "wsad" pokryję z własnej kieszeni.

Kolego mapet77 skoro zabierasz kociołek i wsad,a ja lubię takie rzeczy:) to ja zajmię się talerzykami itp.+ brykiet do grilla i grill, będziesz mniej targał.

Edytowane przez geo
dodatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dla mnie to nie problem, Mniej gratów do zabrania będę miał. Jedyne, co musimy załatwić to patyki do palenia pod kociołkiem, lub jakieś drzewo.

Wezmę wór porąbanych deseczek,myślę ze jak już się rozpali resztę znad wody.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post który w tym temacie napisał siksa:D

Wiosenny Zlot Przecław

Po długich i burzliwych naradach, postanowiliśmy. Robiąc ukłon w stronę aktywnych ostatnim czasem kolegów z Mielca, spotykamy się nad Wisłoką w Przecławiu. Termin spotkania to 10.04, a termin rezerwowy 17.04. Spotykamy się w miejscu gdzie odbyły się zawody GP w zeszłym roku. To jest w bezpośrednich okolicach mostu drogowego. Godzina spotkania nie została jeszcze ustalona, ale to już mniejszy problem i zostanie rozwiązany dość szybko. Prosiłbym aby osoby chętne dały znać, że się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Mielca i okolic, miejcie rękę na pulsie i badajcie jak Wisłoka zareaguje na te burze, które dzisiaj się kręciły nad województwem. No chyba, że u Was nie padało...

P.S. Czy lista uczestników jest nadal aktualna??? Jeśli tak, to będzie to największa frekwencja...

Edytowane przez mapet77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.