Skocz do zawartości

Wiosenny Zlot Przecław


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!Organizatorzy przypominają również że na Zlocie może być spożywana jedynie żywność koszerna czy to w formie surowej czy po wcześniejszym przetworzeniu termicznym.Wszelkie odstępstwa od tej zasady i nie przestrzeganie tego zapisu będzie skutkować drastycznymi sankcjami dyscyplinarnymi!

Kurcze, Rapala a czy browarka będzie sie można napić czy dostane dyscyplinarke???:D .Do zobaczenia na zlocie,uhh kawałek od Rzeszowa ale będę.Ps.najlepsza droga za Ropczycami w prawo i nie ma co cudować jak ktoś jedzie z Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Rapala a czy browarka będzie sie można napić czy dostane dyscyplinarke???:D .Do zobaczenia na zlocie,uhh kawałek od Rzeszowa ale będę.Ps.najlepsza droga za Ropczycami w prawo i nie ma co cudować jak ktoś jedzie z Rzeszowa.

Dobrze gada dać mu wina:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak to jest w naszym kraju i droga najkrótsza nie zawsze jest najlepsza:D.Jechał ktoś z Was tą drogą?Może lepiej będzie nadłożyć i jechać przez Ropczyce albo Dębicę?

Zaznaczyłeś optymalną trasę, teraz fakt jest taki ,że droga miazga między Ostrowem ,a Ocieką (budowa autostrady zrobiła swoje). Tak ,że wariant z Ropczycami czy bez jest taki sam bo jedziesz tym samym odcinkiem. Najbardziej trzeba uważać w samej Ociece już po opuszczeniu odcinka leśnego przed mostem na Tuszymce polecam w niektórych miejscach zwolnić do zera jeśli będzie wymijanka bo było dużo uszkodzonych lusterek ostatnio tam :). Ale mamy na głowie ze 3 takie punkty dalej trasa jest ok. Wiec nie polecam kierować się na Dębicę ponieważ tam w okolicach Kozłowa ,też jest młynek przy budowie autostrady. Ogólnie polecam tą zaznaczoną przez ciebie trasę ponieważ z kolei odcinek od Ropczyc do Ostrowa też nie jest ciekawy ,tak to zostawiacie wszystko za sobą.

PS. Cały tamten rok pracowałem w Rzeszowie i jezdziłem tą samą trasą co zaznaczyłeś.:)

Edytowane przez Dzach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Rapala a czy browarka będzie sie można napić czy dostane dyscyplinarke???

Za jednego to na pewno:D.Jak mawia mój kumpel "jednym piwem to szkoda sobie tylko gęby moczyć":D.

Tak sobie przeglądam http://www.pogodynka.pl/polska/16dni/rzeszow_rzeszow

i o ile naszym synoptykom ,przepowiednie się sprawdzą to będziemy mieć fajną pogodę ale odpukać aby nie zapeszyć!

@krzysiekp nie masz się co pytać,najwyżej w poniedziałek będziesz miał syndrom dnia poprzedniego:D.Żartowałem a może i nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając dziś z Tuszymki wpadłem na przyszłe miejsce zlotu.Wszystko jest ok,Wisłoka dostępna:).Myślę że wybierzemy brzeg przed mostem jadąc do Przecławia.Dojazd jest dobry,dwa zjazdy przed mostem,w prawo i w lewo schodzące pod most gdzie zmieścimy kilka samochodów i dwa PKS z kolegami z Rzeszowa:D.Poza tym kilkaset metrów brzegu w obydwie strony jest wykarczowane co sprzyjać będzie utrzymaniem równowagi:D,oraz przygotowaniem stanowiska pod feeder czy spławik.Mamy opał mamy'' dach nad głowa ''w postaci mostu myślę że jest ok.

post-728-14545018986264_thumb.jpg

post-728-14545018990803_thumb.jpg

post-728-14545018993205_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, słoneczka tylko brakuje;) Nie wiem czy nie za wcześnie by o tym mówić, ale może jak ktoś się wybiera autkiem i ma miejsce, niech pisze - możnaby połączyć siły, zabrać ludków niemobilnych a w efekcie jechać mniejszą ilością samochodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając dziś z Tuszymki wpadłem na przyszłe miejsce zlotu.Wszystko jest ok,Wisłoka dostępna:).Myślę że wybierzemy brzeg przed mostem jadąc do Przecławia.Dojazd jest dobry,dwa zjazdy przed mostem,w prawo i w lewo schodzące pod most gdzie zmieścimy kilka samochodów i dwa PKS z kolegami z Rzeszowa:D.Poza tym kilkaset metrów brzegu w obydwie strony jest wykarczowane co sprzyjać będzie utrzymaniem równowagi:D,oraz przygotowaniem stanowiska pod feeder czy spławik.Mamy opał mamy'' dach nad głowa ''w postaci mostu myślę że jest ok.

Więc dobrze obstawiałem tą miejscówkę. ...Wydaje mi się że nawet więcej PKS-ów by się zmieściło.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godzinki marszu- kto wie? Zawsze mi się Tuszymka podobała, a nigdy nie miałem sposobności...

Znając ujście Tuszymki jak każde ujście rzeki ciężko tam o pstrążka chociaż w tamtym roku się coś trafiało.Będziesz musiał udać się około 300m w górę Tuszymką i już są pierwsze stanowiska pstrągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.