Skocz do zawartości

Z WĘDKARSKIEGO PUDEŁKA - nowy kanał wędkarski na YouTube


Piotr Madura

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Pochorowałem się i nie miałem głosu, żeby omówić ranking przynęt, który już od dawna noszę w głowie, ale... ale odkurzyłem pewien miły dla mnie materiał z dnia moich 30tych urodzin, kiedy wbrew zimnej wodzie i pozamykanym pyskom ryb w końcu jig-rigiem wyczarowałem jednego całkiem, całkiem okonia :D Te urodzinowe wypady mają dla mnie rytualny posmak... to taka moja wędkarska tradycja. Z tymi wyprawami wiążą się świetne wspomnienia, które - jak to w wędkarstwie bywa - z biegiem lat nie bledną, a wręcz zyskują kolorytu :lol: Miłego oglądania i połamania kija na zimno-wiosennych rybach :ph34r:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już teraz przed Wami wielki ranking tanich zamienników popularnych gum Keitech Easy Shiner. Gumki, które będę porównywał pochodzą z platformy Aliexpress i ceh**e je przede wszystkim to, że są sporo tańsze od oryginałów... Czy są sporo gorsze? A może niektóre z nich dorównują markowej przynęcie? Które spośród licznych marek oferują produkty w najlepszej relacji ceny do jakości? O tym wszystkim już teraz w Z Wędkarskiego Pudełka! :cool:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ten wyjazd mieliśmy od dawna z tyłu głowy. W końcu dograliśmy termin i co by nie stanęło nam na przeszkodzie, musiało się udać. Nic, choćby burza, pioruny, huraganowy wiatr, awaria samochodu. Nic nie mogło nas zatrzymać. I nic nie mogło zepsuć nam humorów, gdy byliśmy w swoim towarzystwie, nad wodą. Choćby w namiocie ciurkiem na głowę się lało. Tak to u nas wygląda. Jesteśmy nie do zatrzymania. Już nawet ryb nie musiało być. Ale były. Będzie co wspominać na długie lata. To my, Z Wędkarskiego Pudełka.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.