Skocz do zawartości

Bystrzyca


justfilied233

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie ! :) Ja ta rzeczke znam bardzo dobrze na wakacjach jestem tam codziennie (no prawie codziennie) W tym roku byłem juz 4 razy za 2 razem udało mi się złowić płoteczke na spławik i kilka bran na grunt , za 3 nic,lecz za 4 panowie takie "*******n***" ze matko boska na małego białego twisterka relaxa... To było cos pieknego lecz ryby nie widziałem a twisterka wyciagłem bez ogona...hehehe ;) Nastepny wypad pewnie w piatek,sobote, i moze niedziela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Byłem dziś na rzeczce w poszukiwaniu klenia.. niestety żadnego życia w wodzie nie dało się zauważyć.. rok temu o tej porze ryby można było w wielu miejscach zobaczyć.. i co najważniejsze atakowały woblerki skutecznie.. z moich obserwacji wynika że powodem jest wypłycenie się rzeki i rybki w tym roku znalały sobie inne miejscówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam byłem dzisiaj na bystrzycy z @kondi... Złowiłem klenia na 32cm na własnej roboty smuzaka :D a jeden zawinał ogonem za smuzakiem przed brzegiem widziałem tylko młyn w wodzie :) On tez złowił klenia na około 15cm :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ryba7, musisz wykazywać się w większym zakresie kreatywnością w zrozumieniu ,,irracjonalnych" postów, zachęcających po dłuższym zastoju do aktywności na forum:rolleyes:. Temat tej rzeczki jak i kilku innych jej podobnych jest warty aktualizowania z wielu względów. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ufaj nikomu- zasada numer jeden na tym forum- a może też zasada numer 2- zaufaj tym którzy na to zasłużyli!!! Tylko z takim podejściem do drugiego człowieka jakby mu dopiero ość z pyska wypadła, to o wspólnocie ludzi którzy mają podobne zapatrywanie na nasze problemy, a w szczególności problemy naszych ryb i wody w której one pływają, to zajdziemy do miejsca w którym właśnie jesteśmy!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zacząć rozmowę, w innym stylu niż nieufność czy też inne objawy niechęci. Można się poznawać poprzez zainteresowania, spostrzeżenia i zebraną wiedzę. TYLE. -apsik-

Edytowane przez tomek85
apsik buhaha E4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jestem początkujący i niestety nie mam jeszcze karty :( W związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy na tej rzeczce można łowić bez karty bo akurat młynie nie daleko mnie :D

Co z tego że Ci ktoś na forum napiszę że możesz łowić jak kontrola Cię złapie i wytłumaczenia nie będzie.

Bez karty nie możesz łowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie rzeczy to nie wiem co mam napisać :eek: "A łów tylko wypuszczaj rybki i nie śmieć:mad:" , "Łów śmiało i tak nikt nie kontroluje takich rzek" a może kradnij tylko rozdawaj , jeździj bez prawka samochodem itd, może Cię nie złapią to będziesz miał farta. I Wy jesteście wędkarzami, radze Wam zrezygnować z tego hobby i może zamiast wędkować zbierać znaczki. Ręce mi opadają jak czytam takie rady:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm mógł byś uzasadnić dlaczego on nie ma prawa łowić na tej rzece???

Ja się pytam skąd te ryby tam się wzięły??? Dlaczego ktoś posiadający kartę ma mieć możliwość łowienia a człowiek bez karty nie. Ta rzeka należy do niego w takim samym stopniu jak i do każdego innego Polaka a ryby które w niej pływają nie są własnością PZW bo ta organizacja zresztą ich tam nie wpuściła tylko jest to naturalne dobro tej ziemi do którego każdy ma prawo. Oczywiście trzeba szanować to bogactwo naturalne jakim są ryby i pamiętać o tym aby przyszłe pokolenia także mogły się nimi cieszyć.

Jeżeli łowił byś karpie na jakimś zbiorniku PZW to owszem była by to kradzież ale na rzece każdy powinien mieć możliwość łowienia i takie jest moje zdanie a z racji tego że tak jak wspomniałem nikt takich rzek nie kontroluje łów śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.