Skocz do zawartości

Komentowanie artykułów z prasy wędkarskiej


Mateusz Porada

Rekomendowane odpowiedzi

Z prawdziwą przyjemnością otwieram nowy dział poświęcony w całości komentowaniu artykułów prasy wędkarskiej w Polsce. Z niecierpliwością czekam na Wasze informacje, komentarze, opinie, oceny, uwagi, sugestie, odczucia a także spostrzeżenia!

Wykaz magazynów wędkarskich dostępnych na polskim rynku wędkarskim:

1. "Wędkarski Świat"

2. "Wiadomości Wędkarskie"

3. "Wędkarstwo Moje Hobby"

4. "Karp-Max"

5. "Wędkarz Polski" - od 2011r. nie istnieje.

Edytowane przez benefis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnę jedynie, że na dzień dzisiejszy "Wędkarski Świat" bezapelacyjnie posiada najbogatszą kadrę, w skład której wchodzą zarówno redaktorzy oraz współpracownicy posiadający bagaż olbrzymiego wędkarskiego doświadczenia, jak również umiejętnej, niemal perfekcyjnej sztuki redagowania świetnych artykułów. Do grona żywych legend polskiego wędkarstwa z czystym sumieniem mogę zaliczyć takie nazwiska, jak - Kolendowicz, Szymański, Zalewski, Niemiec, Gutkiewicz, Zawada, Hassa, czy Darek Dusza - mój osobisty autorytet, idol z dzieciństwa i niekwestionowanie jeden z najlepszych felietonistów w Polsce.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś regularnie czytałem WŚ, ale w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że to kompletna strata kasy wydawać 8zł na miesięcznik który można przeczytać w godzinę. Dodatkowo procentowy udział reklam w tym magazynie przekracza 30% a kolejne 30% to wielkie nachalne fotografie z których wiele jest zupełnie zbędnych. Dlatego od kilku lat kupuję jedynie WMH jeżeli jest jakiś ciekawy film, dodatkowo artykuły w nim zawarte są porównywalne do tych z WŚ a zdjęcia są znacznie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykaz magazynów wędkarskich dostępnych na polskim rynku wędkarskim:

1. "Wędkarski Świat"

2. "Wiadomości Wędkarskie"

3. "Wędkarstwo Moje Hobby"

4. "Karp-Max"

5. "Wędkarz Polski" - od 2011r. nie istnieje.

jeszcze ukazuje się "sztuka łowienia"/ stosunkowo nowiutka gazetka

fajna sprawa dla osób które chcą coś liznąć wędkarstwa muchowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawdziwą przyjemnością otwieram nowy dział poświęcony w całości komentowaniu artykułów prasy wędkarskiej w Polsce.

1.Nie dział tylko temat!Do otwierania nowych działów upoważniony jest tylko Administrator Serwisu!:)

2.Nikt ,nikogo nie upoważnił do komentowania artykułów zamieszczonych w wymienionych przez Ciebie czasopismach a używanie pełnych nazw tych czasopism na łamach naszego portalu jest kryptoreklamą!

3.Wszelkie informacje związane z opiniami,uwagami,odczuciami czy sugestiami powinny być zamieszczane na łamach tych czasopism albo internetowych forach dyskusyjnych odnoszących się do tych że czasopism.

4.Rejestrując się w tym Serwisie,zaakceptowałeś regulamin jaki określa zasady korzystania z niego i między innymi ten punkt

Administratorzy i moderatorzy serwisu Podkarpacki Serwis Wędkarski zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny.

Pamiętaj o nim!

I na koniec tak ode mnie.Wywyższanie się i traktowanie innych jako ludzi niegodnych Twojemu wybujałemu poczuciu inteligencji,świadczy na twoją niekorzyść.Twoja wiedza na temat wędkarstwa jak i tematów tutaj podejmowanych jest bardzo skromna i opierająca się w wielu przypadkach na wiedzy innych.Wykorzystywanie tego do swoich prywatnych celów jest co najmniej śmieszne i nie mające nic wspólnego z dziennikarstwem.Nie wiem skąd człowieku przybywasz i dokąd zmierzasz ale na pewno nie tędy droga.Chcesz aby Cię szanowano to najpierw poszanuj innych!

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 'rapala' najprawdopodobniej pomyliłeś adresata, albo nie nabyłeś jak dotąd sztuki rozumienia i interpretowania tekstu. Jeśli według Ciebie nowy temat komentowania artykułów z zastosowaniem i przywołaniem nazw wędkarskich magazynów jest kryptoreklamą to nie mamy o czym gadać. Mylisz pojęcia! Myślę, że akurat mojej wiedzy oceniać nie powinieneś:)Poza tym - 'mówił do ściany nie będę'. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że akurat mojej wiedzy oceniać nie powinieneśPoza tym - 'mówił do ściany nie będę'.

Nawet nie mam takiego zamiaru:).Twoją wiedzę na określone tematy oceniło już wielu ludzi na licznych forach i portalach,które Twoja "skromna"osoba zaszczyciła swoją obecnością:).I pomimo tego że "ściana" nawet w najmniejszym stopniu nie dorównuje Ci "inteligencją" to i tak "ściana" życzy Ci miłego dnia!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnę jedynie, że na dzień dzisiejszy "Wędkarski Świat" bezapelacyjnie posiada najbogatszą kadrę, w skład której wchodzą zarówno redaktorzy oraz współpracownicy posiadający bagaż olbrzymiego wędkarskiego doświadczenia, jak również umiejętnej, niemal perfekcyjnej sztuki redagowania świetnych artykułów. Do grona żywych legend polskiego wędkarstwa z czystym sumieniem mogę zaliczyć takie nazwiska, jak - Kolendowicz, Szymański, Zalewski, Niemiec, Gutkiewicz, Zawada, Hassa, czy Darek Dusza - mój osobisty autorytet, idol z dzieciństwa i niekwestionowanie jeden z najlepszych felietonistów w Polsce.:)

To już jest kryptoreklama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam!Zainicjowany przeze mnie post dotyczy tylko i wyłącznie tematów związanych z komentowaniem artykułów ukazujących się cyklicznie w prasie wędkarskiej dostępnej na polskim rynku!Domniemywam, że stopień roztrzepania Kolegów podyktowany jest niedzielnym lenistwem? A słyszałem, że 'inteligentni ludzie się nigdy nie nudzą'. :) No cóż, ja raczej do grona leniuchów zakwalifikować się nie mogę, gdyż na co dzień nie brakuje mi pracy dziennikarskiej oraz przede wszystkim tej związanej z uczelnią i innymi obowiązkami, w które wtajemniczał Kolegów nie zamierzam.

Tak swoją drogą, to już dawno przestałem reagować na wszelkiego typu zaczepki, w postaci docinek, kąśliwości i powszechnie zrozumianej zazdrości, która jak widać rozprzestrzenia się w szaleńczym tempie. Bywam skromny, ale również i tu uwaga! - cyniczny ( i może stąd te dobre felietony, które moi czytelnicy tak chętnie czytają i po lekturę ich tekstu tak często sięgają). No, dobrze. przesadziłem z tym przed ostatnim sformułowaniem, gdyż poetą nie jestem ( co prawda mylnie przez niektórych uważany).:) Czyli temat powszechnie rozumianej zawiści mamy już z głowy, prawda? Szczerze, to tak ślęcząc przed ekranem monitora mam takie wrażenie (mam nadzieję, że mylne), że co poniektórzy to tak nudzą się troszeczkę, wyżywając się bezpodstawnie na kimś, co cyt. 'coś działa i coś robi, aby spełnić swoje ukryte marzenia'.

A teraz wracamy do głównego tematu, który będzie mam nadzieję przyświecał kolejnym postom w tym temacie. :)

PS. Dobranocka była naprawdę bajeczna! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy !...uważajcie !

Mamy doczynienia z gwiazdą dziennikarską...Żakowski, Olejnik nawet Lis to przy tym gościu i autorytecie już wymiękają.

Tak, przyznaję... bije ze mnie ogromna zazdrość kunsztu dziennikarskiego dla kol. benefisa

znakomitego autora tekstów ...:))

Jezuuuu skąd się biorą tacy "skromni" ludzie ??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...

hmm... benefis...benefis...benefis... ?

ostatni raz to słowo słyszałem w sobote i dotyczyło Adama Małysza... :D

wiec mam nadzieję że koledzy i koleżanki- członkowie naszego forum nie będą mieć za złe że zapytam wprost...

KIM TY K....A JESTEŚ ŻE ŚMIESZ ZAKŁÓCAĆ SPOKÓJ I HARMONIĘ WSZYSTKICH TU OBECNYCH ?

PS. SKORO DOBRANOCKA BYŁA BAJECZNA I CYCA JUŻ DOSTAŁEŚ PORA SPAĆ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg posyła ich na ziemię, aby swoim życiem świadczyli prawdę i swoim życiem mogli służyć innym przyczyniając się do ich świętości i zbawienia. Tylko tak rozumiana prawda jest prawdziwa. A najpiękniejszym w tym wszystkim jest prawidłowe i umiejętne wykorzystanie swoich talentów - Bożych darów, aby życie przeżyć godnie, pięknie i szlachetnie. :)

Edytowane przez benefis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie,zakończmy może już tą bezsensowną dyskusję!Do niczego dobrego ona nie prowadzi i niczemu nie służy.Nie wdawajmy się w jakiekolwiek przepychanki słowne,które mają na celu li tylko osiągnięcie przez wiadomą osobę wymiernych korzyści wynikających z autoreklamy były dobre.Najlepszym argumentem w tego typu dyskusji a także odnoszenie się w postach do tejże dyskusji jest ...kompletne ignorowanie wypowiedzi zawartych w niektórych postach.Nie podejmujemy tematu-nie ma dyskusji-nie ma problemu-cel zamierzony przez daną osobę nie został osiągnięty!Jako że osoba pisząca została zbanowana a tym samym nie ma prawa do "obrony" jak i do ustosunkowania się do wypowiedzi moim zdaniem temat powinien być zamknięty!Nie starajmy się do schodzenia poniżej ogólnie przyjętej przyzwoitości.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.