Jump to content

Naszywki z logo PSW


krs

Recommended Posts

W ostatnim czasie nastąpiły dość istotne zmiany techniczno - wizualne, wymienione zostało oprogramowanie co za tym idzie wygląd strony oraz  logo naszego portalu. Koszt tych zmian nie był mały, począwszy od zakupu silnika ok. 1200zł po zaprojektowanie logo 150zł, nie licząc rocznego utrzymania serwisu które wyniesie około 400zł. 

Idąc za tymi zmianami rozpoczynamy cykl edycji gadżetów reklamowych Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego. W pierwszej kolejności będą to naszywki z nowym logo PSW . W związku z dużymi wydatkami postanowiliśmy zmienić nieco formę tej akcji. Naszywki zostały zamówione w określonej ilości i będą rozprowadzane do wyczerpania zapasów. Zmianom ulegają również zasady płatności. Postanowiliśmy przyjąć zasadę " Dobrowolności datków na cele działalności PSW". Za każdy gadżet reklamowy zostanie podana cena producenta, to Wy zdecydujecie jaką sumą wesprzecie rozwój naszego portalu. W taki sam lub podobny sposób realizować będziemy następne projekty związane z Podkarpackim Serwisem Wędkarskim.

No to zaczynamy. Naszywka w formie haftu o średnicy 7,5cm:

naszywki.jpg

- koszt naszywki to 7,00zł  + przesyłka 4,50zł listem poleconym plus darowizna (minimum 5zł za naszywkę). Łatwo obliczyć że minimalny koszt  jednej naszywki to 12zł + 4,50 zł za przesyłkę, nie jest to wygórowaną kwota. 

Wszystkich chętnych do zakupu nowych naszywek PSW, prosimy o deklarację według poniższego schematu :

Login usera + ilość naszywek + deklarowana darowizna  na rzecz PSW .

Wpłaty prosimy przykazywać na konto:
24 1020 5558 0000 8302 3065 5640 
Jako odbiorcę: Podkarpacki Serwis Wędkarski, w tytule nick plus zadeklarowana kwota.
Na PW proszę  o przesłanie danych do wysyłki.

Z góry dziękujemy za Waszą życzliwość.

Link to comment
Share on other sites

  • krs pinned and featured this topic

Dodam jeszcze że wpłaty możliwe są tylko na konto bankowe, chcemy aby zbiórka pieniędzy była maksymalnie przejrzysta i uczciwa, tak aby można się było rozliczyć się z Wami z każdej złotówki. Pod koniec miesiąca przedstawię pierwsze zestawienie wpływów. Ewentualna nadwyżka o ile się takowa pojawi będzie przeznaczona na kolejne opłaty, żadna złotówka z tej akcji nie zasili naszych prywatnych kont. Dotychczasowym darczyńcom bardzo serdecznie dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

W dniu dzisiejszym zostały wysłane pierwsze naszywki do tych ,którzy wpłacili zadeklarowaną kwotę na konto podane w pierwszym poście. Następne przesyłki będą nadawane systematycznie wraz z pojawianiem się kolejnych wpłat.Dziękuję wszystkim ,którzy zechcieli dołożyć swoją " cegiełkę"  do dalszego rozwoju naszego portalu.Przekazane przez Was wolne datki będą należycie wykorzystane  do dalszego polepszania strony technicznej naszego forum,jak również pozwolą na realizację kolejnych  gadżetów reklamowych PSW :).

Jeżeli ktoś z Was ma życzenie pozostać anonimowy a chciałby nabyć w/w naszywki ,proszony jest kontakt na PW z administratorem portalu @krs.

Pragnę również zachęcić innych do nabywania naszywek ,których ilość jest ograniczona .

Edited by rapala
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy