Skocz do zawartości

Opłacenie składek PZW 2023 - ANKIETA


TOmaSZ

Opłata składek 2023 ANKIETA  

184 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy opłacisz składki PZW w 2023 roku?

    • Tak
      105
    • Nie
      31
    • Będę łowił/a bez opłat na wodach PZW.
      17
    • Nie opłacam ze względu na wzrost składek.
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi za co tyle płacić tym złodziejom, manipulantom i kretaczom z pzw, za to że raz na jakiś czas człowiek pojedzie nad wodę zrelaksować się odpaczac i pomoczyc kija w pustej wodzie, albo posiedzieć nad rzeką do której co kawałek są wylewane jakieś gówna, i jeszcze bać się czy łowię w danym okręgu czy innym, żeby nie dostać mandatu to jest tak chore ze normalnemu człowiekowi to sie w głowie nie mieści, o tu już odcinek górski danego siurka w którym na próżno szukać kielbika lub strzebli już nie mówiąc nawet o pstrągu i dopłata bo to już nie mój okreg tylko inny. Zobacza ze dużo ludzi w tym roku zaplacilo kartę to w przyszłym jeszcze podniosą opłaty, a wy płacicie srogie opłaty na to żeby prezeska pzw która o rybach nie ma bladego pojęcia a wędkarzy ma daleko brała kolosalne wypłaty. Zamiast się pozbyć choroby to wy to jeszcze wszystko sponsorujecie, oni powinni sie rozpaść bo to jest wogóle nie do pomyślenia że coś takiego jak ten zwiazek może funkcjonować i nikt ich nie kontroluje, nie rozlicza, w jakim my państwie żyjemy. Chcecie to sponsorujecie dalej ten chory zwiazek, ja mam ich w dupie. Hatfuu na pzw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardzo grzeczna kolego po kiju :) nie pasuje komuś pzw to są komercje chodź u nas na Podkarpaciu są kiepskie... jak i one komuś nie pasują to zawsze można poszukać jakiegoś stowarzyszenia. Chyba nie ma sensu już tego drążyć zaraz wiosna :)

Edytowane przez TOmaSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie podwyżki dla zarządu PZW a największym problemem polskiego wędkarstwa jest zabieranie ryb, No Kill Fishing is the only future..

PZW zamiast zarybiać lub udawać że zarybia powinno po prostu zakazać zabierania ryb.

Przykładowo Brzana osiąga swe największe rozmiary nawet po 25 czy 30 latach życia....co jest mało możliwe aby nie została złowiona wcześniej przez mięsiarza...

Póki tego nie zrozumieją osoby zabierające ryby nie będzie w tym kraju pięknego wędkowania.

Mówię to z doświadczenia po wędkowaniu w UK przez kilka lat.

 

P.s. chcesz zabrać jak już musisz Leszcza zabierz tego nie brakuje..

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DziubnieLubNie napisał:

...

Mówię to z doświadczenia po wędkowaniu w UK przez kilka lat.

 

P.s. chcesz zabrać jak już musisz Leszcza zabierz tego nie brakuje..

A jak w UK wygląda wysokość opłat i możliwość lub nie zabierania ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, revers said:

To jest tylko karta wędkarska którą musisz mieć natomiast musisz być członkiem klubu aby łowić na jego wodach.

Na samą kartę możesz łowić na wodach 'niczyich' ktorych jest bardzo mało.

Być może nie trafiłem w sedno tematu postu, po prostu uważam że problemem nie jest wysokość składek a że wyniki słabe - ryb bie ma....bo zjedzone .., jakbyś łowił 7 kilowe brzany i 3 kilowe klenie

to nie płakałby nikt że tyle kosztuje tylko niech miesiarze zrozumieją że aby takie warunki stworzyć trzeba po prostu dać rybie żyć..

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, DziubnieLubNie napisał:

To jest tylko karta wędkarska którą musisz mieć natomiast musisz być członkiem klubu aby łowić na jego wodach.

Na samą kartę możesz łowić na wodach 'niczyich' ktorych jest bardzo mało.

Być może nie trafiłem w sedno tematu postu, ....

Ja to dobrze wiem i wiem też ile kosztują niektóre kluby i ten "no kill" na wielu wodach wcale nie wygląda tak jak się wielu osobom wydaje, nie jest niczym dziwnym zabranie pstrąga z wody klubowej, oczywiście nie każdej bo są pełne "no kile", no i trzeba przyznać że limity są skromne w porównaniu do polski - chodzi mi o to że nie podajesz pełnej informacji jak jest w UK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, revers said:

Ja to dobrze wiem i wiem też ile kosztują niektóre kluby i ten "no kill" na wielu wodach wcale nie wygląda tak jak się wielu osobom wydaje, nie jest niczym dziwnym zabranie pstrąga z wody klubowej, oczywiście nie każdej bo są pełne "no kile", no i trzeba przyznać że limity są skromne w porównaniu do polski - chodzi mi o to że nie podajesz pełnej informacji jak jest w UK 

Nie wiem jak jest z pstrągami a to dlatego że ich po prostu nie łowię.

Innych ryb jest zakaz zabierania i to jest sedno sprawy, ryby dorastają dużych rozmiarów.

Jak ktoś chodzi na ryby - po ryby i uważa że po to się płaci aby można było pojeść to nie powinien być w ogóle wędkarzem.

Na tym kończę, połamania kija wszystkim prawdziwym pasjonatom wędkowania!

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.