Skocz do zawartości

Opłacenie składek PZW 2023 - ANKIETA


TOmaSZ

Opłata składek 2023 ANKIETA  

184 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy opłacisz składki PZW w 2023 roku?

    • Tak
      105
    • Nie
      31
    • Będę łowił/a bez opłat na wodach PZW.
      17
    • Nie opłacam ze względu na wzrost składek.
      31


Rekomendowane odpowiedzi

  • krs zmienił(a) tytuł na Opłacenie składek PZW 2023 - ANKIETA
15 godzin temu, LukaszZ napisał:

Czasami nie ma wyboru. No chyba że są u nas w regionie jakieś skomercjalizowane odcinki rzek (najlepiej górskich) o których nie wiem :)

 

Dokładnie tak, nie ma wyboru szczególnie tu na podkarpaciu, chcąc pojechać na godzinkę nad wodę po pracy szczególnie w takim okresie jak teraz zostaje tylko woda PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs przypiął/eła ten temat
2 godziny temu, Shim napisał:

Szanowni wędkarze proszę mi wytłumaczyć jaki macie cel i czym się kierujecie opłacając kartę ?


Ankieta z innego forum z tym że tam jest mieszanka wędkarzy z całej PL. Najwięcej płaczą ci co i tak opłacą :)

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Shim napisał:

To lepiej byc opluwanym i pisać ze deszcz pada przez takich jak wy pzw jeszcze istnieje w tamtym roku z kart wędkarskich zarobili ponad 200milionow 

 

Jeżeli Kolega szuka na tym forum zaczepki i kłótni, to są do tego celu zdecydowanie lepsze miejsca.

 

Zawsze byłem krytyczny wobec patologii w PZW, również działając w zarządzie swojego dawnego koła, w podziękowaniu za co ominęły mnie wszelkie odznaki złote, platynowe, kij wie jakie, z wieńcami i bez. Przynajmniej nigdy nie musiałem jak niektórzy liczyć się z tym czy coś, co mówię jest po linii zarządu okręgu czy nie. 

 

W połowie stycznia zapłacę składki roczne zgrzytając przy tym mocno zębami, ponieważ uwielbiam łowić na rzekach i wyskoczyć sobie po pracy na kilka chwil nad wodę. Aby móc legalnie łowić na okolicznych rzekach muszę opłacić zezwolenie na to. Proste. To moja świadoma decyzja, co nie znaczy, że mnie cieszy. 

 

Przy całym braku sympatii do tworu jakim jest PZW chcę też zauważyć, że ta instytucja to nie tylko podwyższająca sobie pensję pani prezes, ale dziesiątki społeczników, którzy pro publico bono poświęcają swój czas by dbać o ochronę wód czy animowanie życia wędkarskiej społeczności. Robią to tak dobrze, jak potrafią i wkładają w to serce. Znam takie osoby i szanuję, wiedząc o tym, że decydują się często na kompromis działając w ramach PZW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2023 o 18:31, tomek96 napisał:

I tu jest problem dlatego zmuszony jestem opłacić 🥲,bo nie rajcuje mnie łowienie karpii ,jesiotrów czy nawet szczupaków w wannie z wodą

Otóż to, jeżeli nie jesteś karpiarzem to bez karty za bardzo nie połowisz, a komercje przygotowane są głównie dla karpiarzy, ewentualnie jak napisałeś jesiotrów w " wannie z wodą". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ryba7 napisał:

@Shim bo chcę łowić na Sanie, wystarczy Ci czy masz jeszcze jakieś pytania? Zresztą nie Twój interes kto i gdzie płaci za wędkowanie.

Przez takich jak ty leśne dziady robią to co robią twój San kochany tez się skończy widać to co roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.