Jump to content

Zaczep do kulek proteinowych


Recommended Posts

Czy stosował ktoś z was zaczep do kulek!Które jest lepsze rozwiązanie tradycyjny włos czy właśnie taki zaczep!Jeżeli ktoś miał kontakt z takim włosem z gumki to proszę o opinie.

Rozumiem, ze pytasz o tzw. D-Rig`a.

Ciężko jest odpowiedzieć na Twoje pytanie tzn.; ktore mocowanie jest lepsze, poniewaz zalezy to od wielu czynnikow, tzn łowiska, rodzaju dna, przyzwaczajen karpi itp.

Kazdy karpiarz ma swoje ulubione przypony i je chwali.

D-riga stosuje sie przewaznie przy przyponach sztywnych, poniewaz zapewnia lepszą prezentacje przynety i pomoga w samozacieciu karpia, choc nie jest to regułą, ponieważ mozna takze przy takim przyponie zrobic wlos z zwyklej plecionki, bąć też zwykły włos z tego sztywnego materialu, z którego wiążesz przypon [praktycznie nie mozliwy do wyplucia przez karpia zestaw, lecz duzo gorsza prezentacja przynety]. Także jak widzisz jest dużo możliwości, musisz sam przetestować różne zestawy na swoim łowisku i wtedy będziesz mogł sobie odpowiedziec na pytanie, który lepszy :). Oczywiscie możesz znaleść na necie jakies ogolne wytyczne jakie przypony na jakie dno itp, także poszukaj w google, a napewno znajdziesz dużo podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Też miałem problem z nimi do d-rigow i zrezygnowałem z gumek zupełnie na rzecz plecionki. Często powodem takiego pękania, jest to że towar jest zleżały w magazynach/sklepach, a jak wiadomo starsza guma ma tendencje do rozpadania się.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy