Skocz do zawartości

Lekki spinning w okolicach Krosna i Jasła (rzeki nizinne)


szczepX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Polećcie proszę jakieś dobre miejsca w okolicach Krosna i Jasła (rzeki nizinne) gdzie mógłbym pospinngować z 10 letnim dzieckiem. Takie dość szerokie żeby sobie pochodzić w woderach i najlepiej żeby miało sporo miejsc do porzucania na w miarę niedużym obszarze.
Proszę o to poradę żeby nie tracić czasu na szukanie miejscówek. Czasu mam mało a chciałbym zabrać dziecko w miejsce gdzie sobie przede wszystkim porzuca i nacieszy a nie będzie szukało godzinę żeby oddać kilka rzutów. Chociaż nie powiem bo lubimy też odkrywać nowe miejsca samodzielnie.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma mało czasu kolego i każdy musi zrobić swoją robotę czyli pojeździć i poszukać 😉

Obawiam się że możesz nie zrobić tutaj nikogo "na dzieciaka" aby dostać gotowca... Ale może i warto próbować, z drugiej strony to co innego szukanie dobrej i rybnej miejscowki a inna wygodnej bo może ta druga opcja jest dla ciebie lepsza skoro z dzieckiem bo w tym przypadku to bezpieczeństwo najważniejsze 

P s.

Fajnie że probujesz wciągnąć dziecko w wędkowanie!

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh to nie metoda "na dzieciaka". Po prostu zaznaczam że to wędkowanie z dzieckiem czyli tak jak piszesz - bezpieczeństwo najważniejsze. Ale nie ukrywam że trochę liczę na gotowca. Nie muszą być wielkie ryby, dziecko cieszy każda. Mnie zresztą też. Co do wciągnięcia w wędkowanie to dziecko mnie zainteresowało z powrotem - po 20 latach przerwy. Ale tylko spinning - stacjonarne połowy nad stawem to dla mnie śmierć z nudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurw... człowiek mie może już normalnie zapytać... wszystko tajne!!!! Pierdzielone podkarpacie!!!! Łowie w różnych województwach ludzie sami mowia chodź tu bo bierze!!!!tak samo z jazda autem !!! Byłem w Gdańsku jeździ się płynnie a unas sami zamulacze!!! Ludzie cię wpuszcza!!! PODKARPACIE!!! Akurat nie znam tych terenów... później ci coś może ogarnę!!! Napiszcie może na priv koledze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, seba77 said:

Kurw... człowiek mie może już normalnie zapytać... wszystko tajne!!!! Pierdzielone podkarpacie!!!! Łowie w różnych województwach ludzie sami mowia chodź tu bo bierze!!!!tak samo z jazda autem !!! Byłem w Gdańsku jeździ się płynnie a unas sami zamulacze!!! Ludzie cię wpuszcza!!! PODKARPACIE!!! Akurat nie znam tych terenów... później ci coś może ogarnę!!! Napiszcie może na priv koledze

😂😂 Problem w tym że duże mięsiarstwo kolego, jak ktoś zna miejscówe z fajnymi rybkami to wręcz musi trzymać dla siebie....

Są tacy co gotowi przyjechać i zabić rybki...

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, DziubnieLubNie napisał:

😂😂 Problem w tym że duże mięsiarstwo kolego, jak ktoś zna miejscówe z fajnymi rybkami to wręcz musi trzymać dla siebie....

Są tacy co gotowi przyjechać i zabić rybki...

 

W sumie tego nie wziąłem pod uwagę. Dzięki za oświecenie. Także jak ktoś chce to może na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.