Skocz do zawartości

Wędka feeder na Wisłok


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kij feederowy wybrać na Wisłok na łowy np. w okolicach Boguchwały? Koleżanki i koledzy może coś podpowiecie. Jaka długość i ciężar wyrzutu?  Przynęty różne, między innymi rosówki. Może się skusić jakiś sum lub karp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na Wisłok SHIMANO Beastmaster DX Feeder 3,65m 90g i Flagman S-Power River Feeder 3,6m 150g. Korumy Barbel 2 sztuki 12ft 2lbs i 2.5lbs ale ich akurat używam pod sygnalizatory na wodzie stojącej :D Ogólnie to polecam firme Flagman nie drogie kije i duży wybór dobra cena/jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mariucha said:

Czyli rozumiem żeby szukać wędki raczej nie krótszej niż 360? 

 

Tak 3.6m sa typowe i odpowiednie, ciężar wyrzutu tak żebyś mógł 100gr wyrzucić. - a daleko rzucać na Wisłoku nie będziesz - no i jak już szukasz po taniości to nie zważaj na marke ale koniecznie weź węglowe kije, nie z włókna szklanego (ciężkie).

Tu nie zrozum źle ale wymienna szczytówka ta miekka bedzie z włókna, ale caly kij to weglowy bierz koniecznie.

 

Żeby choć brało coś...

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mariucha napisał:

Jaki kij feederowy wybrać na Wisłok na łowy np. w okolicach Boguchwały? Koleżanki i koledzy może coś podpowiecie. Jaka długość i ciężar wyrzutu?  Przynęty różne, między innymi rosówki. Może się skusić jakiś sum lub karp. 

Boguchwałę sobie kolego odpuść ,ryby to tam były dwie dekady temu coś mogę na ten temat powiedzieć . Feedera polecił bym Daiwę Aqalite 3,60 cw do 120 g używam i sobie chwalę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, raftik said:

Ponizej Rzeszowa Trzebownisko-Jasionka szkoda jechac z wedka.... Trzeba w apart zainwestowac I zaczac Nowe hobby.

 

Ale fakt że z aparatem to miałby co robić nawet prawdziwy pro..

Dzicz taka że szok, krzaczory, żeremia, bobry , wydry, szczury, lisy, daniele, jelonki podchodzą, zimorodki i kormorany przylatują.

Normalnie poważny dokument przyrodniczy by można nakręcić.

 

Z ciekawości: widział ktoś wilka nad Wisłokiem? Jak już to pewno bardziej pod krosnem...

Ja jesienią jak zostawałem do nocy tak do 23ej lub północy to miałem rykowisko po sąsiedzku, aż strach się bać jakie odgłosy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.