Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2011


Rekomendowane odpowiedzi

witam

rapala to sie pospiesz bo przegapisz rozpoczecie sezonu:D ja jednak uderzam na Wróblowa w dniach 9-11kwiecien:) WRESZCIE:D tez mam nadzieje ze nas nie zwieje:eek:

podobno tylko w sobote ma byc kiepska pogoda i wiac! mam nadzieje ze zdaze rozlozyc namiot i zarzucic wedki:eek:

pebar opisz po powrocie co i jak!

polamania:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie odnosnie tych relacji z zasiadek itp... jest moze jakis program np na telefon ktory umozliwia pisanie na zywo np podczas zawodow itp... ?

przypuscmy nie wiem Pebar jedzie teraz na Otałęż i opisuje to co robi a ja to czytam..

Blip chyba dziala na takiej zasadzie prawda? mozna bylo by to tez wykorzystac na zlotach itp ale to tylko moje skromne zdanie...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie odnosnie tych relacji z zasiadek itp... jest moze jakis program np na telefon ktory umozliwia pisanie na zywo np podczas zawodow itp... ?

Można do tego celu użyć równie dobrze innego mikrobloga - twittera. Jeżeli telefon nie posiada wbudowanej aplikacji to wystarczy połączyć się ze stroną http://mobile.twitter.com z telefonu komórkowego i po kłopocie, wcześniej należy się zarejestrować. Działa to na zasadzie bloga tym że tutaj jest ograniczenie rozmiaru pojedynczej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe. Masz racje kolego dlatego nic nie złapałem. W pogoni za wciąż nową technologią, nowe kręcioły, kijki, plecionki , zanęty, łódki na sterowanie do wywożenia zapominamy o co w tym wszystkim chodzi. A chodzi o odpoczynek nad wodą i frajdę gdy ma się coś na haku. Nie mam na myśli robaka tylko rybę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

udalo mi sie przetrwac "piekna" pogode na wróblowej:eek: dawno takiego gradobicia nie doswiadczylem:D a wracajac do rybek to 3patelniaczki,karpik 6kg i misiek 10,5kg:D:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jogo ja ogolnie prawie caly rok lowie na smierdziuchy. czasem tylko w lecie jak nie biora to kombinuje cos z owocowkami! co do rybek to 6kg zostal zlowiony na 1kulke DB fresh fish a 10,5kg na 2te kuleczki, to sa 15mm kuleczki! wiesz ze kazda woda jest inna i u Ciebie na nie moga nie brac i to jest piekne ze trzeba kombinowac:D mnie te kulasy ZAWSZE sie sprawdzaja:) dokup cos jeszcze i probuj:rolleyes: zycze polamania:) a jak wrocisz to napisz co i jak!

pozdrawiam

ps Pebar byles na rybkach?? napisz co sie dzialo!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam się czym pochwalić:mad:,jedno branie i spinka,pogoda koszmar ekstremalne doznania podczas pływania pontonem,woda wlewała się do środka:eek:,ogólnie jak się to mówi nie jest to woda karpiowa,ciężko coś złowić większego niż 5 kg jezdze tam bo to najbliższy zbiornik gdzie mogę łowić w nocy,muszę pomyśleć o wypadzie nad bardziej rybną wodę,zastanawiam się jak ty nęciłeś na Wróblowej w taki wiatr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Pebar po rozlozeniu sie i rarzuceniu wedek wystrzelilem z kobry ok 40-50kulek,a pozniej necilem juz punktowo. do siateczki PVA szdl drobny pellet i pokruszone kulki:D i zdalo egzamin:) sprobuj kiedys wybrac sie na Wróblowa,a moze uda sie wyciagnac cos ladnego:rolleyes: my ze znajomym wybieramy sie na Wróblowa za tydzien od czwartku do soboty. moze cos polowimy:rolleyes:

ps: odwazny jestes w taka pogode wypuszczac sie pontonem:eek::D szacun:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jogo to juz masz 2 rodzaje smierdzieli:D cos powinno sie skusic:) a co do sliwki to moim skromnyn zdaniem zostawilbym na lato,chociaz chociaz...:rolleyes: co niektorzy na wiosne maja dobre wyniki na owocowki. nie pozostaje nic innego jak tylko kombinowac:D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

kurde jak ja Wam zazdroszczę że już moczyliście kije w tym sezonie... :/

ja za chwile dopiero jadę po żyłki, sygnałki w drodze a inauguracja dopiero na weekendzie majowym który na szczęście tuż tuż...

Mam nadzieję że to moje oczekiwanie zostanie mi wynagrodzone i ten sezon będzie jeszcze lepszy niż poprzedni czego i Wam życzę :)

do zobaczenia nad wodą...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty @Szpilka nie "moczyłeś" w tym sezonie kijaszków:D.Co do Sieniawy to planuję w tym roku zorganizować jakąś zasiadkę na tym zbiorniku ale... no właśnie najpierw trzeba będzie "przeorać" zbiornik sondom z pontonu a później ewentualnie coś planować.Jak na razie to poczekam do czerwca i spróbuję się dobrać do tamtejszych sandaczy z pontonu;).Ciekawe czy posmakują w kogutach:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.