Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Jogo kolega rrs1914ma racje! nie spodziewaj sie po 3godz czegos konkretnego:eek: wracajac do Twojego postu nie wiem co miales na mysli "nieudolne branie"??? karp na wiosne dopiero zaczyna pobierac pokarm i jest bardzo ostrozny, wiec nie spodziewaj sie efektownych bran lacznie z pieknymi odjazdami:D a to przyjdzie pora pozniej:)

co do Twojej krotkiej zasiadki to moze by cos bylo jakbys wczesnie przygotowal lowisko! w ogole neciles w jakis sposob??? czym i w jakich ilosciach??? moge sie mylic,jak tak jest to niech inni koledzy mnie poprawia:) ja na wiosne na poczatku strzelam z kobry ok 50kulek a potem juz nece punktowo za pomoca PVA! ewentualnie jak miski wspolpracuja to czasem donecam z kobry ok 20kulek:)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jogo kolega rrs1914ma racje! nie spodziewaj sie po 3godz czegos konkretnego:eek: wracajac do Twojego postu nie wiem co miales na mysli "nieudolne branie"??? karp na wiosne dopiero zaczyna pobierac pokarm i jest bardzo ostrozny, wiec nie spodziewaj sie efektownych bran lacznie z pieknymi odjazdami:D a to przyjdzie pora pozniej:)

co do Twojej krotkiej zasiadki to moze by cos bylo jakbys wczesnie przygotowal lowisko! w ogole neciles w jakis sposob??? czym i w jakich ilosciach??? moge sie mylic,jak tak jest to niech inni koledzy mnie poprawia:) ja na wiosne na poczatku strzelam z kobry ok 50kulek a potem juz nece punktowo za pomoca PVA! ewentualnie jak miski wspolpracuja to czasem donecam z kobry ok 20kulek:)

pozdrawiam:)

wy raczej się nie mylicie ;)

ty tyle nęcisz, bo zapewne jeździsz na pare dni, a ja jak widzisz na 3-6h.

staw gdzie łowię nie jest duży, na środku jest zarośnięty i daleko nie rzucałem, tak że nęciłem kulkami rzucając rekami, i oczywiście 5-6kulek na PVA.

w 3 godziny nieraz bywało lepiej;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jogo masz racje ja przewaznie jezdze na pare dni:) jezeli chodzi o zanecanie to w lecie zanecam duzo bardziej-wiadoma sprawa:D,a jak jade na pare godzin,co rzadko mi sie zdarza to i tak na dzien dobry w wodzie laduje ok50kulek!! moje lowisko tez nie jest duze bo ma ok13hektarow. nie pozostaje nic innego jak dalej probowac:D:D

powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jogo moim zdaniem na razie nie ma sensu jeździć aż tak wcześnie...

Jak na razie w nocy są jeszcze przymrozki a skoro staw jest mały to woda się powinna szybko nagrzewać za dnia więc powinieneś spróbować raczej po południu posiedzieć tak do 22 i zobaczyć co się będzie działo...

Spróbuj do PVA wrzucić parę kulek i pellet, a na hak jakiś mały pływak i obowiązkowo mały haczyk do tego...

powodzenia i połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Rajszuli, od 6 do 14 i zero brań, cały staw milczał. Nikt, nic nie zapiął (pomijając jakieś tam leszczyki na feedera). Nawet na kukurydzę świeżak się nie wieszał.

:mad:

PS. Co z naszym zlotem? Bo ostatnio chęci wyrażał jedynie Rapala, może coś przygotujemy na czerwiec? :)

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje propozycje tylko z innego wątku:D

O.Rzeszowski

-Lipie (może coś jeszcze zostało)

-Czarna Sędziszowska (bankowe 10+,trudny zbiornik)

-Zalew Rzeszowski (może nie za wiele ale są)

-Rzemień (największy o jakim słyszałem 23kg)

-Otałęż (powinny być,trudny zbiornik)

-Zalew w Wólce Niedźwieckiej (może kilkanaście zostało)

O.Tarnobrzeski

-Wilcza Wola (średnio,trochę przetrzepana populacja)

-Szymanowice (jedno z najlepszych łowisk)

-Kobylany (komercyjne)

-Grębów? (komercyjne)

-Janów Lubelski

-"Warchoły" koło Niska (karpie i trochę amura)

o.Przemyski

-"Zgoda" koło Jarosławia (komercja)

-Wietlin (stary zbiornik na bank duże amury)

-Ostrów (karpi i amury 10+)

-Stary Lubliniec (karpie,amury i sumy )

-Stawy Korzenica? (komercja)

-Stawy rybne Miłków (komercja)

-Pawłokoma

o.Krośnieński

-Solina (bankowo 20+)

-Sieniawa-Besko (bankowo)

-Łowisko "Besko" (komercja,prawdopodobnie)

-Łowisko Rymanów (komercja)

-Siepietnica (pow. 20,8 h)

-Wróblowa (na pewno są)

-Hłomcza

-Temeszów (nie na bank ale...)

Dla mnie praktycznie bez różnicy ponieważ myto opłaciłem na te wszystkie okręgi,oczywiście poza komercją:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co powiecie na wypad do Starego Sącza? piątek, sobota, niedziela? Łowisko z relacji Szpilki dosyć ciekawe, opłaty dosyć przystępne. Co o tym sądzicie? Może kolega Szpilka nam coś więcej o tym łowisku opowie.:)

Generalnie ten temat można spiąć z: http://www.fishing.org.pl/forum/showthread.php?t=459

Bo widzę że tematyka ta sama, a tam już troszkę gadaliśmy o zlocie :)

Można temat ruszyć, przygotować się lepiej jak ostatnio. Żeby zarezerwować sobie termin, urlopy itd. Bo myślę że taka integracja jest potrzebna %)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

powiem tak miejsce gdzie odbedzie sie zlot zostawmy na pozniej a na razie zajmijmy sie data...

mi osobiscie kazde miejsce odpowiada tak wiec ja sie dostosuje...

najblizsze wolne terminy mam w lipcu bo maj i czerwiec to na przemian zawody i praca ewentualnie jesli mi nie pojdzie dobrze na Starym Saczu gdzie bede sie bil o wyjazd na Potyczke Teamow to termin 10-12 czerwiec mam wolny...

Jezeli nic wtedy nie wymyslimy to zapewne uderze na Wroblowa...

tak wiec teraz niech kazdy powie kiedy mu pasuje...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a co koledzy sadza o Siepietnicy lub Wróblowej??? co do mnie to ciezko mi wyrwac gdzies dalej:( ale jakby zorganizowac taki zlocik na Wróblowej to jestem jak najbardziej na tak:D

pozdrawiam

Witam!W Siepietnicy cisza is pokój:) nad wodą, krzaczory itp, a na Wróblowej samochody nad głową, lornetki strażników i łysa polana do okoła:D no ale na pewno większe karpiszony jak w Siepietnicy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kolega Konio chyba troszke przesadziles z opisem Wroblowej:mad: jezdze tam od 3-4 lat i wedlug mnie lowisko jest ok!! jakie masz samochody nad glowa??? to ze nozna wjezdzac na lowisko to nie rowna sie jednoznacznie z "latajacymi autami":eek: a przypuszczam ze sam zajezdzasz nad wode!! to taka moja mala sugestia. oczywiscie bez obrazy:D a swoja droga jutro poznym popoludniem wybieram sie na Wróblowa i posiedze do soboty:D jak wroce to napisze co i jak!!

pozdrawiam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kolega Konio chyba troszke przesadziles z opisem Wroblowej:mad: jezdze tam od 3-4 lat i wedlug mnie lowisko jest ok!! jakie masz samochody nad glowa??? to ze nozna wjezdzac na lowisko to nie rowna sie jednoznacznie z "latajacymi autami":eek: a przypuszczam ze sam zajezdzasz nad wode!! to taka moja mala sugestia. oczywiscie bez obrazy:D a swoja droga jutro poznym popoludniem wybieram sie na Wróblowa i posiedze do soboty:D jak wroce to napisze co i jak!!

pozdrawiam:cool:

ehehh no ja tam wole Siepietnice :)Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś efektem nudów był wypad na Rajszulę, od 14-20 zero brań na całym zbiorniku :mad:

Już drugi wypad na Rajszuli gdzie zaliczyłem zero, generalnie chyba tam karp się nie ruszył jeszcze, bo po rozmowie z miejscowymi nie padło jeszcze nic ciekawego, a po 3 dniówce w ubiegły weekend padł tylko 1 karpik. Więc lipa jak na licencjonowane łowisko gdzie zapuścili prawie 2 tony karpia. Ale mam cichą nadzieję że 13 maja jak pojadę na 3 dni to zapnę coś godnego uwagi.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.