Jump to content

Dobor szczytowki


piter13

Recommended Posts

Witam.Wczoraj bedac na rybkach zawadzilem o liny przechodzace kolo rzeki(dobrze ze nie energetyczne)i widocznie chyba uszkodzilem szczytowke,bo podczs holu rybki pękła mi szczytowka i moje pytanie czy te szczytowki z linku sa wmiare dobre,i czy podejda do mojego feederka,mierzylem stara i tez ma 3,1mm.Bylem unas w sklepach ale maja tylko firm no name,i niechce sie w nie pchac,wole cos lepszego,jak mam inwestowac.Wedka to Mitchell Elite Feeder 60-120 gr

http://www.szczupak.pl/produkt,2288

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nawet jeśli są problemy ze dobraniem średnicy dolnika szczytówki ,a wejściem w twoje wędzisko ,to zawsze małą tolerancje zniwelujesz poprzez zeszlifowanie dolnika dokupionej szczytówki.

Jak widzisz te no name ,i te oryginalne są robione z szklanego kompozytu ,więc w cudowne różnice nie wierz. I tak akcja wpiętej szczytówki jest niezależna od akcji reszty twojego kija. Ja osobiście tylko zwracam uwagę na akcję szczytówki no i cenę bo czasem można przepłacić ,ale widzę ze twój towar jest po cenie :D.

Link to comment
Share on other sites

Za 12 zł dokupiłem sobie szczytówkę w Karinie na ul. Joselewicza w Rzeszowie i tylko delikatnie ją podtarłem papierkiem ściernym i chodzi jak złoto. Szkoda kasy na te Browningi. Włókno szklane to włókno szklane, co tu dużo mówić.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy