Skocz do zawartości

Okulary polaryzacyjne


bartek_ps

Rekomendowane odpowiedzi

Również posiadam wadę wzroku zastanawiałem się jak rozwiązać ten problem. Pierwsze były "spawacze", które przy dłuższym wędkowaniu są nie wygodne. Potem myślałem o okularach z korekcyjnych z polaryzacją, ale moja wada wzroku dość szybko się zmienia i mogłoby się okazać, że po pół roku moc soczewek nie byłaby odpowiednia. Cenowo temat do przejścia.

Postawiłem na soczewki kontaktowe z sparowane że zwykłymi okularami ploaryzacyjnymi i jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem okulary Solano polaryzacyjne FL 20026B. Mają zwężające się końcówki na uszy. Czy macie jakiś patent, aby sznurek (smycz) nie zsuwał się z końcówek, czy muszę wypalić otworki i wtedy będzie pewność 100%, że ich nie zgubię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś w hurtowni na Siemieńskiego nabyłem taki model: http://www.arctica.pl/p266/s-177/683/s-177a Zobaczę jak się sprawdzą w sezonie - póki co są mega wygodne, fajnie siedzą na nosie no i mają 2 lata gwarancji. W zeszłym roku dałem się nabrać na znaną wędkarską markę i kupiłem Rapalę: http://www.szczupak.pl/rapala-okulary-polaryzacyjne-sufix-832-i4980.html Wytrzymały 3/4 sezonu, bo letnie słońce rozpuściło tą gumę na zausznikach, choć do szkieł zastrzeżeń nie mam, także uważajcie na te chińskie gumowane zauszniki, po prostu się rozciaptują od temperatury :) ( może inne firmy używają jakiejś lepszej gumy?). W sumie te Arctici też mają trochę gumy, ale tylko po wewnętrznej stronie, to mam nadzieję, że lato przetrwają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 7.06.2017 o 21:27, rrthc napisał:

http://allegro.pl/okulary-przeciwsloneczne-brenda-8169-polaryzacyjne-i6843040749.html

Panowie ktos ma ,uzywa?

Moje Arctici poszly sie je...c i szukam czegos.

Bierz ale w wersji z brązowymi szkłami.. odkąd kupiłem brązowe nie chcę innych bo ciemne nie odzwierciedlają kolorów  a i wieczorem g.. widać:D

Edytowane przez hybel78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie a czy ktoś sie wypowie o produktach z decatlon ?

Szukam jakiś okularów ale nie chce płacić jak za zborze , w tamtym roku kupiłem w leader mikado za 40zł , no na chwilę obecną szkła wypadają z oprawek nie mówiąc już o schodzącym lakierze z każdej możliwej części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.