Jump to content

@justfilied233


rapala

Recommended Posts

Nawiązując do dyskusji z tego wątku http://www.fishing.org.pl/forum/showthread.php?t=83&page=59

mam kilka słów do kolegi @justfilied233.Po pierwsze nikt Cię nie obraża!Po drugie ,wyraziłem tylko swoje prywatne zdanie na temat pseudo ekologów do których Ty moim zdaniem się zaliczasz!Po trzecie nie pisz postów w tematyce,która bezpośrednio Ciebie nie dotyczy.Jeżeli zarzucasz komuś brak wiedzy w określonym temacie to chociaż okaż odrobinę szacunku dla osoby piszącej a także trochę zrozumienia że inni mogą mieć swoje zdanie na określone tematy!Po czwarte jeżeli uważasz że mój post w jakimś stopniu złamał regulamin forum to skorzystaj z opcji "Raportruj zły post".Po piąte to że ktoś należy do PSW Team nie zwalnia go z otrzymywania ostrzeżeń czy banów!Zarzucanie komuś że jest łagodniej traktowany na forum ponieważ należy do tego teamu jest śmieszne!Jeżeli tylko wyrazisz takową wolę chętnie odstąpię Ci swoje miejsce w tymże teamie!

I na koniec.W opcjach forum jest możliwość blokowania określonych userów,jeżeli aż tak Cię drażni to co piszę i masz trochę swojego honoru to myślę że skorzystasz z tej opcji i zablokujesz wyświetlanie postów @rapala.Ja ze swojej strony aby nie wchodzić z Tobą w dalsze dyskusje na tematy o których mamy diametralnie inne zdanie właśnie to uczyniłem i zablokowałem sobie posty usera @justfilied233.Życzę udanego uczestnictwa w życiu portalu!

Link to comment
Share on other sites

szkoda że kolega nie odczyta ale napiszę niech inni zobaczą.

.Po pierwsze nikt Cię nie obraża!Po drugie ,wyraziłem tylko swoje prywatne zdanie na temat pseudo ekologów do których Ty moim zdaniem się zaliczasz!

no czyli co robisz ?? właśnie obrażasz mnie publicznie pisząc, że uważasz że jestem pseudo ekologiem. Uważaj se człowieku co chcesz ale nie wypisuj tego publicznie jeżeli dotyczy innej osoby.

Jeżeli zarzucasz komuś brak wiedzy w określonym temacie to chociaż okaż odrobinę szacunku dla osoby piszącej a także trochę zrozumienia że inni mogą mieć swoje zdanie na określone tematy!

a w którym miejscu nie szanowałem zadania kolegi który pisał o śmieciach na wisłoku ?? Ja napisałem, że on WG MNIE prezentuje brak wiedzy, bo każdy pisząc w swoim imieniu pisze to co WG NIEGO jest np. w danym temacie

Po czwarte jeżeli uważasz że mój post w jakimś stopniu złamał regulamin forum to skorzystaj z opcji "Raportruj zły post"

następnym razem tak zrobię

Po piąte to że ktoś należy do PSW Team nie zwalnia go z otrzymywania ostrzeżeń czy banów!Zarzucanie komuś że jest łagodniej traktowany na forum ponieważ należy do tego teamu jest śmieszne!

Teoretycznie nie zwalnia a praktyka jest jak jest. Ale skoro tak uważasz to wytłumacz mi dlaczego ja dostałem SŁOWNE ostrzeżenie a nie ty skoro:

nikogo nie obraziłem, nie pisałem wulgarnie, zwróciłem ci uwagę że robisz spam który ostro potępiałeś kilka postów wczesniej i ze złych rzeczy robiłem spam,

a ty obraziłeś mnie publicznie (co napisałem wyżej), robiłeś spam, czyli jak by nie patrzecie jest 2:1 a to ja dostałem ostrzeżenie. (wydarzenia z przed kilku miesięcy nie mają związku ze sprawą więc w ogóle nie wiem po co ktoś (kto nie raczył się przedstawić do tej pory) do nich nawiązał.

jeżeli aż tak Cię drażni to co piszę i masz trochę swojego honoru to myślę że skorzystasz z tej opcji i zablokujesz wyświetlanie postów @rapala

ty to powiedziałeś.

Link to comment
Share on other sites

Ale to są doświadczeni ludzie kolego , więc pomyśl co piszesz.

Możesz rozwinąć, bo jakoś nie czaje o co ci chodzi.

doświadczonymi wędkarzami są na pewno

doświadczonymi moderatorami forum również tylko nie rozumiem jaki to ma związek ze sprawą???

Link to comment
Share on other sites

Panowie nie ma się co kłócić. Prawdą jest że z byle głupiej odpowiedzi typu

„-Panowie na co najlepiej łowić na łowisku A.

- Na haczyk”

I inne takie głupie odpowiedzi są denerwujące i w konsekwencji dochodzi do spięć więc moim zdaniem należy unikać takich żartów. Nie tyczy się to waszej sprawy ale z tego co sam zauważyłem przez swój okres korzystania z forum z małych błahych wypowiedzi wychodzą kłótnie. Naprawdę szkoda zdrowia nerwów czasu i miejsca na forum gdyż czytając Wieści z nad wody „Wisłok” nie wiem co się na nią dzieje, natomiast widzę spinkę . Idą święta. Każdy ma swoje zdanie. Nie każdy musi się z nim zgadzać i tyle. A nie ma się co z kogo naśmiewać, czy obrażać bo forum to chyba do tego nie służy. I jeszcze raz powtórzę „ Nie ma głupich pytań” Tak zawsze mnie uczono więc jak np. zadam pytanie „ Jaki kolor sygnalizatorów” to właśnie z takiej odpowiedzi typu „ Najlepiej biorą na czerwone” to jest typowe naśmiewanie się. Po co tak robić?? Jak zaczynałem prace starsi zawsze mówili „Nie wiesz pytaj. Nie ma głupich pytań” . To jest oczywiście moje zdanie z którym nie każdy musi się zgodzić. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i taaakiej RYBY.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy