Skocz do zawartości

Jakie przelozenie kolowrotka na spining


DarioOo

Rekomendowane odpowiedzi

Catany w ręku nie miałem, natomiast na test fishing suchej nitki na tym kołowrotku nie zostawili. Mam Shimano Alivio, które wygrałem na zawodach i pada po niecałym sezonie, więc byłbym ostrożny z niższymi modelami tej firmy przy intensywnym eksploatowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie te też traktuję z przymrużeniem oka. Zauważyłem, że niestety mam dar do zajeżdżania kołowrotków, dlatego czekam na Slammera, który podobno jest nie do zajechania.

Zdecydowanie przesadzili w tym teście....

Jaki model slammera kolega zakupił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam catane 400 wytrzymała już kilka sezonów przy spinningowaniu i to bardzo intensywnym,też czytałem relacje z testów na Fishing-test i się z nią nie zgadzam.

widze ze dobra opinie wsrod wedkarzy ma ten kolowrotek jesze dozbieram grosze i kupie ta catane :) bo koledzy sezon na szczupaka juz nadszedl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260-ka,na pstrągi, klenie, brzany itp., wersja na rynek USA, czekam na przesyłkę zza wody.

Po zakończonym sezonie proszę wystawić opinie na temat kołowrotka :D ciekawe czy da mu kolega rade czy jednak będzie nie do zajechania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście wyjdzie w praniu, skusiło mnie zapewnianie, że ma śmigać 15 lat i ma nie bać się piachu i wody, wygląd dla mnie jest nieważny. Bedę zadowolony, jak wytrzyma połowę z tego:D.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście wyjdzie w praniu, skusiło mnie zapewnianie, że ma śmigać 15 lat i ma nie bać się piachu i wody, wygląd dla mnie jest nieważny. Bedę zadowolony, jak wytrzyma połowę z tego:D.

Racja jak będzie faktycznie nie do zajechania to może być nawet różowy :D no ale to się okaże jak kolega go przetestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten catana przy bardzo czestym uzytkowaniu sypie sie czy ze dwa sezony posmiga? :D

Jeden z użytkowników wyżej napisał, że śmiga już 4 lata i kołowrotek nie jest oszczędzany :D więc powinien pociągnąć :D

Chyba, że będziesz wlekł po dnie koguty takie po 0.5 kg to wtedy może się wcześniej posypać :P

Edytowane przez Aspius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z użytkowników wyżej napisał, że śmiga już 4 lata i kołowrotek nie jest oszczędzany :D więc powinien pociągnąć :D

pasuje go zakupic:D calutki tydzien wolnego jest to pasuje sie na spining wybrac:P a jaka pora dnia lowicie na spining ? Teraz to i tak niezaleznie od pora bedzie sie lowic i tak powinny brac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje go zakupic:D calutki tydzien wolnego jest to pasuje sie na spining wybrac:P a jaka pora dnia lowicie na spining ? Teraz to i tak niezaleznie od pora bedzie sie lowic :D

Wiadomo najlepsza pora rano i wieczorem :) Ci co lubia pospać jak ja np. to preferują połowy grubej ryby w godzinach południowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego DarioOo odpuść Catane i kup Spro Passiona (fakt jest tylko jedna szpula ale idzie dokupić) - będziesz zadowolony ;)

Ps.Założyłeś ten temat i sam robisz z niego śmietnik :/

Edytowane przez beret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.