Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tu zapraszam na BOLENIE :)

Od elektrowni w Połańcu w stronę ujścia Wisłoki

Widzę, niektórzy tu strasznie tajemniczy są :(

Ryby są dla wszystkich koledzy.......... (wędkarze .....) :(:(:(

Czy powyżej wpływu wisłoki do wisły potrzebuje zezwolenia na okręg tarnowski ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona Połańca.Cały ciepły kanał-w kanale grube sztuki najgorsze do złowienia, atakują czasami dziwne przynęty.Cała woda za ciepłym kanałem w dół niezłe miejsca z marszu. Parę fajnych główek parę przykos które można ciężkim kalibrem dostać z brzegu. Dojazd na 5+ i dojście do wody. Bolenie tylko jakby trochę przećwiczone.Ogólnie nie dałbyś rady w jeden dzień przerzucić tą ilość wody. Patrząc teraz na stronę mielecka to możesz nie mieć siły po przejściu przez busz na brzegu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne przynęty hehe znam to ze żwirowni na kwiatkowsiego jak bolki waliły tylko w jerki :D

Panie dokładnie o takich pomyślałem. Ostatnio biczuje za główką za skakającymi bolkami i nic .Przerzuciłem cały arsenał różności. Nagle przychodzi chłopaczek za szczupakiem (tak pomyślałem) zarzut przynęta która przypominała slidera tyle tylko że łamańca i ma paręnaście brań:eek: ,Ot to taka ryba sobie myślę. Rzucam nadal czym się da a on na to że tak już od 3 dni. Nie wiem co jest w tej przynęcie ale z wyglądu to chyba bym nigdy jej nie kupił na bolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona Połańca.Cały ciepły kanał-w kanale grube sztuki najgorsze do złowienia, atakują czasami dziwne przynęty.Cała woda za ciepłym kanałem w dół niezłe miejsca z marszu. Parę fajnych główek parę przykos które można ciężkim kalibrem dostać z brzegu. Dojazd na 5+ i dojście do wody. Bolenie tylko jakby trochę przećwiczone.Ogólnie nie dałbyś rady w jeden dzień przerzucić tą ilość wody. Patrząc teraz na stronę mielecka to możesz nie mieć siły po przejściu przez busz na brzegu.

Dobra to wszystko wiem jeszcze jedno pytanie jak wpływa wisłoka do Wisły to muszę łowić po stronie mielca czy mogę przejechać na druga i łowić od strony Połańca ?? Bo ten busz mnie przeraża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak z ciekawości zapytam. W którym miejscu przy 4m można połowic?

Mam takie miejsce na Wiśle, ujście Wisłoki do Wisły, ale oczywiście mówię o białej rybie. Fajna cofka się robi do Wisłoki, łowię tam leszcze na spławik. Przy niskim stanie wody leszcze spływają do Wisły i dość daleko do nich ciężko się dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geo nie napiszę tutaj bo po miejscu. I oczywiście ze tylko grunt i rosowka. W zeszłym roku po opadnieciu wody na ścieżkach było pełno martwych i zywych rosowek. Woda jak zalewa to one wychodzą z ziemi a ryby jedzą na całego i bez ceregieli brania są zdecydowane.

Siadaja głównie leszcze 60 i 70+ , trafi się karp.

W czerwcu 2014 miałem tolpyge ok 160-170 cm po trzech godzinach żyłka strzeliła. Trzech świadków przy cholu, nawet filmik kręcili, wiele razy była pod brzegiem, ale nie dała się podebrac.

Jadę po południu teraz jest 454 Wisła pewno wychodzi z koryta. Trzeba będzie dochodzić w spodniobutach.

A stanie w wodzie przy takim stanie to jest dopiero jazda bez trzymanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.