Skocz do zawartości

Sztuczny Staw Wola Chorzelowska


balon116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Rok temu gdy byłem na wakacjach u Cioci, Wujek zabrał mnie na rowery.Dojechaliśmy do Woli i w jakimś lesie obok Woli był staw. Chciał bym się dowiedzieć czy są tam ryby , i czy to płatne czy nie .

Pozdrawiam Balon116:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o stawie na rozwidleniu dróg i dojazdem drogą z płyt betonowych po skręceniu w prawo. To ten staw jest prywatny ,zakaz wędkowania ,dogadać z właścicielem jest się ciężko. Ryby to okazy od drapieżników po białą rybę. Ale nic nam po tym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Około 2km przed torfowiskiem na Woli Chorzelowskiej w lesie jest niewielki staw (przeciwpożarowy),

na tablicach jest napisane że należy do klubu "Okoń", w necie nic nie można znaleźć na temat tej wody jak i owego klubu.

Może ktoś ma jakieś info o możliwości wędkowania na tym zbiorniku, byłbym wdzięczny.

Pm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto zbędny cytat

Ten staw należy do nadleśnictwa mielec.Ostatnio mój kolega był na tym stawie spytać się co zrobić żeby mógł tam łowić.A gościu mówił ze nie może tam łowić, bo tam tylko mogą łowić : Straż leśna,Myśliwi,Straż pożarna itp, ale nie wiem czy to prawda-tylko tak słyszałem.Trzeba gdzieś się dopytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten staw należy do nadleśnictwa mielec.Ostatnio mój kolega był na tym stawie spytać się co zrobić żeby mógł tam łowić.A gościu mówił ze nie może tam łowić, bo tam tylko mogą łowić : Straż leśna,Myśliwi,Straż pożarna itp, ale nie wiem czy to prawda-tylko tak słyszałem.Trzeba gdzieś się dopytać

Jest to zbiornik nadleśnictwa. Zawiązała się grupa, która zarybia i łowi na tym zbiorniku. Zapisać się nie można.

Jest to schemat, który czeka nasz już wkrótce. Jak nie będziesz miał własnej wody to nie będziesz miał gdzie i co łowić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam stawy na Woli Chorzelowskiej. Szczególnie łowcy białorybu mogą liczyć na fajne rybki w szczególności karpie, liny i amury. W zeszłym roku też fajnie tam połowiłem. Zbiornik otoczony lasem. Cisza, spokój. Niestety właściciel zakazał łowienia ze środków pływających a szkoda bo było gdzie połowić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu rozmawiałem z Panem który pobiera opłaty:

-opłata 10 pln - od wędki za "dobę"

-możliwość wynajęcia domku (nie pamiętam ile osobowego)

-możliwość zakupu na miejscu napojów chłodzących i rozgrzewających:D

Ze względu na ukształtowanie dna i zaczepy zbiornik jest dość trudnym łowiskiem, ale spore i pięknie ubarwione rybki powinny wynagrodzić niedogodności :P

Poza tematem - ten "właściciel" to właścicielka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkiego wyboru nie ma, wjeżdżając na łowisko skręcasz w lewo 50m dalej (obok małego stawu) są dwa w miarę wygodne miejsca z ławeczkami.

Jak znajdę zdjęcia to wrzucę.

Niestety mam tylko zdjęcie widoku z owego miejsca.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie żadnych problemów z łowieniem w nocy (nikogo nie trzeba znać hehe),

tak jak napisałem wyżej - 10zł za dobę nie za 12 godzin :D

Dobrze w razie planowanej (dłuższej) zasiadki mieć nr telefonu do Pana zarządzającego łowiskiem - miejsc mało lepiej zarezerwować, wszystko jest do dogadania :)

Istnieje również możliwość (o czym zapomniałem wspomnieć) wcześniejszego zanęcenia łowiska wystarczy zadzwonić.

Pm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.