Jump to content

I dwudniowy zlot PSW - Czarna Sędziszowska 2009


Siksa

Recommended Posts

Do lipca pozostał tylko miesiąc, więc pora oficjalnie rozpocząć działania zmierzające do splądrowania zasobów Czarnej Sędziszowskiej. Zbiornik dla tych którzy nie wiedzą jest dobrym łowiskiem karpi, leszczy szczupaków, sandaczy i sumów. Proponuję datę 04.07-05.07. Oczywiście jest ona umowna i można ją przesunąć aby nie kolidowała z innymi "ważniejszymi" sprawami. Zlot jak to zlot ma formę open i wszystkie techniki są dozwolone. Godzinę spotkania pozostawiam do ustalenia na forum chodź znając życie, to wypadałoby wyjechać przed wieczorem aby zająć dobrą miejscówkę. Osoby chcące uczestniczyć w tym zlocie a nie mające transportu niech piszą a coś wymyślimy. Jak to na zlotach PSW atrakcji będzie od groma:

- grill,

- pokaz sztucznych ogni,

- wieczorna integracja,

- godzina gier i zabaw,

- tańce go-go, (Tuna chodzi o striptiz :D)

- nocna integracja,

- "Jak oni śpiewają",

- ewentualna możliwość powędkowania (tu trzeba będzie uiścić drobną opłatę w celu rekompensaty strat moralnych jakie poniosą integrujący się)

- poranna integracja (tylko dla Orłów)

Nad innymi atrakcjami jeszcze pracuje i dam znać.

O zbiorniku można dowiedzieć się z:

http://www.fishing.org.pl/forum/index.php?topic=132.0

Lista chętnych na zlot:

1. Siksa,

2. Króliczki Playboya,

3. Tuna,

4. Dziencioł,

5. Oktawian,

6. Wiślak,

7. Pigon,

8. _Maximus,

9. Młody,

10. Stiff43 + kumpel

11. Marcin + wędka:)

12. rapala,

13. Bogo,

14. ...

Właśnie dowiedziałem się, że Czarna została zarybiona dziwnym gatunkiem ryby. W załączniku prezentuje jej fotkę, tuż przed opróżnieniem, znaczy się wypuszczeniem.

post-7-14545016503916_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam.Już o dawna miałem ochotę popływać na Czarnej Sędziszowskiej tylko nie było za bardzo z kim.Jeżeli znajdzie się miejsce to dopiszcie mnie do listy.Nie wiem tylko czy w niedziele dam radę :(.

Link to comment
Share on other sites

Dopisz i mnie Siksa , na 99% przyjade jak tylko żonka nic nie wymyśli bo i tak jest wyrozumiała dla moich rybek . Wieczorkiem to już za póżno na dobrą miejscówke , często tam jestem i żeby siąść tam gdzie chce to jestem dużo wsześniej , o cyplu możemy zapomnieć tam zawsze siedzą. I jeszcze jedno pytanko , czy na zlocie można będzie łapać na żywca ?

Link to comment
Share on other sites

Na zlocie będzie można łowić każda metodą dopuszczoną przez regulamin. A chodzi Ci o żywca czy Żywca? Również myślę aby spotkać się nieco wczesniej niż przed wieczorem. Trzeba zająć miejscówkę, przygotować bufet i jeżeli możliwe jest tam palenie ogniska zadbać o opał.

A co z resztą ekipy leżajskiej- w obecnym składzie na jednego osobnika przypada około 4 ha zbiornika do obłowienia:)

Link to comment
Share on other sites

Wiślak chodzi mi o metode żywca ( jeśli komuś to będzie przeszkadzało to z mojej strony będzie spinek ) a zamiast tego o czym myślisz pewnie muszę przywieść coś mocniejszego , z tej racji że pierwszy raz na zlocie ! Osobiście wolał bym zlot nad jakąś rzeką (ale zlot nad rzeką był a ja nie byłem , wiec tylko mogę pozazdrościć . Z paleniem ogniska chyba tam będzie problem bo nie wiem czy nie ma jakiegoś zakazu , tak myśle bo jakoś nigdy nie widziałem ognia na Czarnej . Z Rzeszowa zawsze mogę kogoś na zlot zabrać , jak by ktoś chciał a nie miał czym .

Link to comment
Share on other sites

O zakazie palenia ognisk to nie słyszałem i raczej chyba można, tylko z drewnem możebyć kłopot, bo brzegi pozamiatane i ciężko będzie coś znaleść. Co do transportu to mam kilka miejsc wolnych i kogoś mogę zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Dziencioł może masz racje z tym ogniskiem ,tylko mnie martwi co innego . Na Czarnej brzegi są z gliny i jak poleje to tam jest bagno że ciężko chodzić a co dopiero autem podjechać .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chciałbym przesunąć termin naszego spotkania o 2 tygodnie czyli na 18-19.07.09. Akuratnie mam ostatni egzamin w pierwotnym terminie na uczelni i tak się składa, że najtrudniejszy. Tydzień później są zwody GP. Myślę, że poprawki z egzaminu nie będę miał w nowym terminie. Chciałbym wiedzieć, czy zmiana terminu przeszkadza innym osobom?

Link to comment
Share on other sites

23 sierpnia są następne zawody GP ale tak tydzień wcześniej można się spotkać. Mnie generalnie pasuje każdy termin aby tylko nie kolidował z GP i ostatnimi egzaminami ale tego wiele nie będzie. Najważniejsze aby znalazł się chętny kierowca z Leżajska i zabrał ekipę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy