Skocz do zawartości

Umawialnia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja zapadła. Moje składki idą do PZW okręg Przemyśl. Przenoszę się do koła w Dynowie. Jutro z rana jadę do Dynowa opłacić składkę na 2014r. Jeżeli jest ktoś z Rzeszowa, lub po drodze i ma zamiar dokonać opłat w Dynowie mam wolne miejsca w samochodzie. Proszę dzwonić:

501 232 920.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się spotkamy w okręgu Przemyskim. Ja też jutro rano jadę zapisać się do Dynowa do koła z 2 kolegami i przenoszę tam także moją dziewczynę. A władzom PZW Rzeszów tylko pogratulować jak tracą członków.

W Poniedziałek to chyba było. Ze znajomymi i moją dziewczyną na spining żeśmy wędrowali po zalewie Rz i spotkałem takiego dziadka. Od razu go poznałem że jest z koła nr1. Zaczeliśmy rozmawiać to powiedział mi, że jak 3 lata temu w kole nr1 było około 1100 członków to teraz zostało na 2013r 560 członków. Ciekawe jak będzie w 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poniedziałek to chyba było. Ze znajomymi i moją dziewczyną na spining żeśmy wędrowali po zalewie Rz i spotkałem takiego dziadka. Od razu go poznałem że jest z koła nr1. Zaczeliśmy rozmawiać to powiedział mi, że jak 3 lata temu w kole nr1 było około 1100 członków to teraz zostało na 2013r 560 członków. Ciekawe jak będzie w 2014.

Na pewno jednego mniej, bo od kilku dni jestem w Okręgu Przemyśl w kole Jaz w Przeworsku :) Nawet dla mej wygody dostarczono znaczki do sklepu wędkarskiego w Łańcucie, abym mógł pierwszego pojechać na ryby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam w tym roku przenieść się do PZW Krosno. Co za tym idzie, otworzy to możliwość wędkowania również na wodach PZW Przemyśl. Nie znam tych terenów dlatego chciałbym zgłosić swoją gotowość do wyjazdów z osobą, która miała styczność z łowiskami w/w okręgów. Posiadam własny transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja będę jeździł z Rzeszowa mam transport wiec mogę kogoś zabierać możliwe wyprawy sobota niedziela wczesny ranek:) (możliwa zrzutka na ropę:)

Lucjan a gdzie planowałbyś wyjazd i jaką metodą łowisz?? bo ja mogę do Rzeszowa podjechać i stamtąd wybrać sie razem... jakie rybki Cie interesują i miejscóweczki?? ja weekend mam wolny więc zgłaszam chęć wyjazdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.