Skocz do zawartości

Umawialnia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam do przetestowania dwie wędki sandaczowe pod koguta ale nie posiadam sprzętu pływającego czy jutro ktoś będzie pływał po łowisku sandaczowym i przygarnął by moją osobę na kilka godzin. Było by miło, a i okazja przetestować nawet kilka wędek nie koniecznie sandaczowych. Oczywiście w rachubę wchodzi coś w okolicach Rzeszowa tak do 50-60 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Do końca tygodnia mam urlop i chętnie powędkowałbym z kimś z PSW :)

Jestem otwarty jeśli chodzi o metodę połowu i łowisko. Czekam na ewenetualne propozycje na PW.

Może być krótki wypad lub zasiadka.

Może jest ktoś chętny zapoznać mnie z metodą muchową, bo sprzęt się kurzy...?

Pozdrawiam Kolegów :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochotę połowić na J.Tarnobrzeskim nawet na zasadach C&R. Szkoda byłoby udupiać ładne rybki, a podejrzewam, że tylko takimi można coś powalczyć. Samo łowienie na tym zbiorniku i realna szansa na zdjęcie z ładną rybką byłoby zwycięstwem:( Może za rok się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujac się na listę w sklepie wędkarskim(TBG) byłem ponad 50-tą osoba i była juz zamykana,także fuksem się załapałem,dlaczego nikt nie burknął z tych wcześniejszych osób już zapisanych,że takie zawody będą:rolleyes::eek:,a przeglądają różne fora (jest ich kilka) hmm?Wcześniejsze lata,też były organizowane,ale jakoś dowiedziałem się po fakcie.Słabe jest nagłośnienie takich spraw(ogranizacyjnych) przez kolegów,media miasta itp.W tym kraju o wszystko trzeba się pytać samemu,latać,załatwiać ,bo nikt ci nie powie.Mam nadzieję,że to się zmieni.

Edytowane przez Kajtelek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, wybiera się lub miałby ochotę się ktoś wybrać na San w celu połowu lipieni na muszkę? Posiadam auto, także można się zebrać i uderzyć, ale tylko na weekendzie, bo na tygodniu praca:mad: :cool:

Ja byłbym chętny na taki wypad. Niestety na razie nie mogę powiedzieć w jakim terminie. Jakby będę walił na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.