Skocz do zawartości

Zalew Niedźwiadek w Wólce Niedźwiedzkiej


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze do niedawana było widać efekty GP. Niesamowita ilość śniętych płotek przy brzegu, małych karpików. Nieprzyjemny widok:mad:

jakieś 3-4 lata temu mój teśc mieszkający koło zalewu złowił po stronie zachodniej pięknego suma miał 114 cm. wagi nie pamiętam (musiałbym go zapytac) wybieram się z nim w najbliższym czasie na noc. o efektach napewno napiszę.

Sum tam jest, i to na pewno większy niż o którym piszesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Siedziałem z kolegą freebok i nic, tylko że ja zostałem na niedziele, koleś naprzeciw złowił karpia na ok 5 kg , więc rewelacji nie ma , co mi się podobało to kontrola w sobotę wieczorem i w niedzielę po 10 rano. Ale co z tego jak Ryba nie chce współpracowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wybieram się na trzy dni na Niedżwiadka mam w planach nęcić kukurydzą z kolby i zakładać ją na włos;) co wy na to koledzy? :beer:

Sprawdź dostępność łowiska Kolego na stronie ZO, bo będą zawody z okazji Dnia dziecka 3 czerwca w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli, to zawody koła są rozgrywane na brzegu koło lasku, więc drugi brzeg będzie dostępny.

Niestety, to tylko połowa prawdy.Kłania się RAPR. Organizator, czyli Koło PZW Nr 33 o tym zadecyduje, rezerwacja dotyczy zawsze całego zbiornika, bo nigdy nie wiadomo, ile dzieci dopisze. Ale do tej pory nigdy nie było z tym problemu, jeden brzeg zawsze zostawialiśmy wędkarzom. Wyjątkiem są zawody nocne na przełomie czerwiec/lipiec, bo wtedy nad wodą zawody organizują dwa koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W sobotę odbyły się Towarzyskie Zawody Wędkarskie koła nr 7 SAZAN (do którego od niedawna należę) w których wziąłem udział. Zawody te podzielone były na dwie tury: I tura Zawody O Puchar Prezesa i i II tura Zawody o Największą Rybę. W pierwszej turze szanse na złowienie odpowiedniej ilości ryb mieli w zasadzie tylko zawodnicy "spławikowi" co zresztą pokazali, łowiąc po przeszło 7kg ryb na osobę z dwóch pierwszych miejsc. Ja nastawiłem się na nocne wędkowanie feederem, co pozwoliło mi na złowienie suma (niewymiarowy ale fajna frajda na cienkim zestawie), kilka karasi, w tym jeden na 0,9kg, dwa liny kilka okonków i dużą ilość płotek i wzdręg. Oto linek 1,24kg złowiony na pęczek białych robaczków na 10 minut przed końcem zawodów:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zbiornik na którym nie obowiązują żadne opłaty dodatkowe, jeżeli jesteś z okręgu Rzeszów. Zakaz wywózki nadal obowiązuje. Z sumem może być różnie. Możliwe że jakiś się uchował;) głębokość od 1,5m do 2m - myślę że nie więcej będzie w korycie ale tam już duużo mułu. Od strony zapory może być jedynie głębiej.

@mapet77 gratuluje linka, fajna tinca aż dziw że się tam uchował :)

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega z pracy jest jedną z osób która opiekuje się tym zbiornikiem, z tego co mi mówił jest tam sporo wąsatych. Kilka sztuk naprawdę ładnych 100+cm a do tego duża ilość maluchów takich do 50cm. Ponoć chcą odłowić część sumów coby nie zjadły wszystkiego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.