Skocz do zawartości

Stawy w Korniaktowie koło Łańcuta


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
Koledzy wiecie może co się w tym roku dzieje na stawach w Korniaktowie ? Ma może ktoś jakiś kontakt do gościa co tam siedzi na bramie. pozdrawiam

ja byłem para razy tam, czynne jest w sobotę i niedzielę od 6:00 do 18:00, opłata wynosi 20 zł, możesz łowić na dwie wędki + spinning, ceny ryb nie znam bo po prostu nie biorę, występują tam karpie, amury, tołpygi, płocie, liny, szczupak też jest ale mało, numer do gościa co siedzi na bramie nie mam ale mam numer do właściciela jak chcesz to pisz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Łowisko jest nieczynne już 2 rok. Pływają tam kroczki które miejscowi sukcesywnie odławiają siatkami do swoich prywatnych stawków. Nie zapowiada się żeby właściciel z powrotem stworzył łowisko na którym jeszcze 4 lata temu 5 kilowe karpie nie były sensacją. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
3 godziny temu, marcinblond96 napisał:

Witam Koledzy

Wspólnie z kolegą jesteśmy właścicielami tego stawu o którym mowa.

Łowisko od nowa funkcjonuje. Wiecej informacji pod numerem 693-875-367

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

O proszę, parę lat temu tam łowilem, można łowić na spinning?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obezna dominują tak karpie i amury. Jesli chodzi o drapieznika to są małe ilości.

To jest fajny zbiornik na metode feeder, spławik i kariowanie.

Ale nie wykluczone że w przyszłym roku nie przybędzie drapieznika :) 

 

 

Edytowane przez marcinblond96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka info:

Przedział ryb: 

Karp: od handlowego, przez 2-3 kg(najwięcej), dalej trochę 5-6 kg, oraz kilka 10+,

Amur: od 2 kg do 6 kg

Te gatunki dominują.

Strona: www.facebook.com/lesnawoda

Warunki i regulamin podamy wkrótce.

Poniżej mapka który to staw.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 Byłem 2 kwietnia, widziałem, połowiłem ?? Są 3 podwójne ? wg dzierżawcy stanowiska (czwarte w budowie) tylko na jednym brzegu. Woda dosyć czysta, głębokość od 2,5m od lewej strony do 1,2-0,60m po prawej. Dno bez zaczepów ...ale trzcina blisko stanowisk skutecznie uniemożliwia normalny hol (tylko siłowy ?? lub wodery w trzcinach). Ryby wg. dzierżawcy to karp "handlówka" 1,5 -2.5kg, 4-5kg, są sztuki powyżej 5kg, amur 2-6 kg. Ogólnie woda fajna , ale ze względu na trzciny trudna do łowienia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nad wodą ciągle się coś dzieje. :)

Łowienie przy trzcinach daje fajne efekty, a hol zazwyczaj jest udany, oczywiście przy posiadaniu jakiegoś już doświadczenia w takich warunkach ;)

 

A jeśli ktoś preferuje otwartą wodę to najlepiej wybrać st nr 2 :rolleyes:

 

 Poniżej kilka ładnych i walecznych ryb które złowiłem w niecałe 4 godziny, brań było wiele więcej. 

 

Pozdrawiam :beer:

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mimo upalnych dni ryba ciągle żeruje. Przyjeżdżając na jedną noc lub dzień można się na prawdę nałowić. :)

Ryby nie są ogromne ale dzielnie walczą i bardo chętnie pobierają pokarm. 

 

W ciągu jednej nocy złowiłem wiele karpi, poza tym rano wpadł również amurek. :)

 

Pozdrawiam :beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.