Skocz do zawartości

Problemy techniczne związane z działaniem forum


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś czasem nie było awarii.Od godziny ok 13 do ok 15 nie mogłem wejść na stronę i nie wiem czy to było coś u mnie czy nie.Inne strony odpalało mi normalnie.

Wchodziłem na forum około 14 i wszystko działało ok. Serwer fishing.org.pl leży w Amsterdamie do polski jest kawałek i możliwe że gdzieś po drodze nawaliło coś na łączach ;) Zastanawiam się nad zmianą serwera na coś bardziej stabilnego ale dopiero około października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Po nieudanej aktualizacji do wersji 4.1.4 beta (a miałem już nie kombinować z takimi wersjami ;):o postawiłem serwis na nowo, nie trwało to zbyt długo, w razie jakby nie wyświetlała się wam główna strona serwisu, należy użyć przycisku odśwież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Czy oprócz mnie, ma ktoś problemy z przeglądaniem zdjęć w galeriach? Czasami się pojawiają a czasami czarne tło widzę zamiast zdjęcia. Niech ktoś da znać.

Piszesz o zdjęciach w galeriach, np. TR czy załącznikach na forum ? Jeżeli chodzi o załączniki to ostatnio zauważyłem że czasem po kliknięci na miniaturę zdjęcia trochę dłużej się ładują, spowodowane to jest prawdopodobnie jakimiś opóźnieniami na łączach u naszego operatora. Sprawdź z poziomu innej przeglądarki czy ten problem się pojawia, być może jest to też problem samej przeglądarki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czarny wtorek ;) Tak poważnej awarii nie pamiętam, co prawda to "tylko" 7 godzin nieobecności w sieci ale jak dla mnie to o 7 godzin za długo. Awaria była niezależna od nas, miała miejsce w RFN ;) Docelowo trafimy na serwer dedykowany, zlokalizowany w Polsce.

O wszelkich awariach będę informował na naszym Facebook`owym profilu pod adresem:

www.facebook.com/pswteam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.