Skocz do zawartości

Sanoczek


lisses

Rekomendowane odpowiedzi

Witam interesuje mnie czy ktoś łowi na tej rzeczce i z jakimi wynikami?

Mam zamiar się tam wybrać może w przyszłym roku, tam musi być pstrąg. Rzeczka górska która źródła ma gdzieś w okolicach Karlikowa, a do Sanu wpada w Trepczy.

Przejeżdżałem przez nią kilka razy i wygląda obiecująco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na Sanoczku łowiłem dosyć często raczej z mizernymi wynikami.Trafiały się wymiarowe kropki ale rzadko.Wtej chwili po kilku wodach powodziowych rzeka się zmieniła,nurt się zwolnił a dno zamuliło.Na wiosnę możesz spróbować pochodzić za pstrągiem ale rewelacyjnych wyników raczej Ci nie wróżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Koledzy czy łowił ktoś w tym roku na sanoczku? Warto się wybrać?

W tym roku jeszcze nie łowiłem, ale w tamtym i dwa lata temu owszem. Nawet nie dokonywałem wpisu w rejestr bo szkoda straconego wyjścia. Wymiarowego pstrąga można trafić, ale trzeba być w czepku urodzonym. Wieśniaki w górnym sanoczku wytępili wszystko robakami i prądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

Na Sanoczku z tego co widziałem pływają ładne klenie takie max 50cm ale od razu piszę że parę sztuk ale takich z przedziału 40-30 jest trochę. Z opowieści znajomych to dużo okonia. Poza tym brzanki, kiełbie, ukleje i wspomniane klenie i okonie. Klenie współpracują na spina ( szczególnie gumy), widziałem jak znajomy ładne łapał. Teraz woda strasznie niska, prawie potok się zrobił ale dzisiaj ładnie popadało to na pewno woda się podniesie. A za młodu udało mi się złapać lipienia na sanoczku:) (20cm) ale jednorazowa przygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, czy ktoś w tym roku obławiał sanoczek ,jest sens tracić tam wpis czy jest szansa na pstrąga wczesną wiosną prosze o opinie tych co tam łowili i ewentualnie miejscówki mam ochotę sie tam wybrać i popróbować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że nikt tam nie łowi:( więc i ja sobie odpuszcze pewnie nie warto ,pewnie miejscowi wszystko wytłukli,szkoda.Myślałem że coś sie zmieniło od tamtegorocznych wpisów.A taka ładna woda:).Ehhhhhh rozmarzyłem się...:)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Witam, czy ktoś w tym roku obławiał sanoczek ,jest sens tracić tam wpis czy jest szansa na pstrąga wczesną wiosną prosze o opinie tych co tam łowili i ewentualnie miejscówki mam ochotę sie tam wybrać i popróbować.

Pozdrawiam

Dołączam się do pytania. Ktoś łowił na tej rzeczce? Mieszkam o rzut beretem ale nie wiem na jakim odcinku najlepiej próbować szukać pstrąga lub w ostateczności klenia. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łowiłem koło drewnianego mostu w trepczy i sidały mi ładne ukleje i okonie. Rzeczka jest bardzo ładna i przyciąga mnie swoim wyglądem. Poniżej tego mostu jakiś 200-300 m kolega wyciągnoł klenia a ja małego pstrąga. Bardzo lubie łowić w tej rzeczce szczegulnie na spining poniewasz w lecie woda jest cieplutka i ma kamieniste dno przez co bardzo fajnie się w niej brodzi w adidaskach i krutkich spodenkach a widoki między Dąbrówką a trepczą są pienkne może puźniej wkleje zdjęcia bo jest co podziwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łowiłem koło drewnianego mostu w trepczy i sidały mi ładne ukleje i okonie. Rzeczka jest bardzo ładna i przyciąga mnie swoim wyglądem. Poniżej tego mostu jakiś 200-300 m kolega wyciągnoł klenia a ja małego pstrąga. Bardzo lubie łowić w tej rzeczce szczegulnie na spining poniewasz w lecie woda jest cieplutka i ma kamieniste dno przez co bardzo fajnie się w niej brodzi w adidaskach i krutkich spodenkach a widoki między Dąbrówką a trepczą są pienkne może puźniej wkleje zdjęcia bo jest co podziwiać

Ja byłem wczoraj na chwilę, jechałem od strony dąbrówki. Szedłem prawym brzegiem i nie mogłem za bardzo dojść przejść później bo zaczynały się prywatne posesje chyba. To prawda rzeczka wygląda bardzo fajnie tylko nic nie skubało twistera... Jest dość płytko i sporo zaczepów.

Mapka

O którym moście mówisz? Bo ja łowiłem jakoś do punktu C między pierwszym (A) i drugim (B) mostem.

Edytowane przez Orzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achodziło mi o B fajne miejsce na lato na spławik. Można tam połowić. idąc dalej jest kilka głebszych miejsc. w okolicach D https://maps.google.pl/maps?saddr=Nieznana+droga&daddr=Nieznana+droga+to:49.584229,22.180145&hl=pl&sll=49.582282,22.17453&sspn=0.02148,0.055747&geocode=FU6C9AId0DFSAQ%3BFT2f9AIdcnpSAQ%3B&dirflg=w&mra=mi&mrsp=2&sz=15&t=m&z=15 jest też dobre miejsce ale trzeba tam iść dośc daleko bo to srodek lasu. generalnie od D do E jest fajne glębsze miejsce. Przynajmniej było w tamtym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki, tylko aby dostać poprawnego linka do mapy trzeba wcisnąć przycisk po lewej stronie google maps masz Moje miejsca, na prawo od tego drukuj i dalej Link, bo link na górze jest ten sam cały czas (czyli ten co ja wkleiłem).

Wybiorę się niedługo ze spinem dalej za ten most, skoro mówisz że jest głębiej :)

(jakbyś mógł to prosiłbym o linka do tej mapy jeszcze raz z tymi punktami)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.