Skocz do zawartości

Filmy o tematyce wędkarskiej


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem wybraliśmy się na łowisko ''BARONIOK'' po raz pierwszy z wędkami i zamiarem łowienia, jako że nie znamy łowiska i zwyczajów tutejszej ryby to ciężkie zadanie przed nami :) oczywiście jak zawsze świetnie się bawimy wspólnie spędzając czas na łonie natury.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też zwróciłem uwagę na kapelusz. Przy okazji okazało się, że na OSie na Sanie(bo to OS, prawda?) też nie zawsze biorą ryby, nawet gdy łowimy pod opieką Adama Sikory.

Film pod względem wędkarskim faktycznie przeciętny, ale w końcu autor to tylko youtuber więc apeluje o wyrozumiałość.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, oddam kod do filmu "Klenie z małej rzeczki na spinning" z najnowszego WMH - widziałem to już, a może ktoś chciałby obejrzeć bo filmik fajny - dobre kino dla kleniowców :). Kod wpisuje się na stronie: https://filmy.wmh.pl/   - trzeba tam mieć konto założone. Jak ktoś chce, proszę o PM. 

Edytowane przez Suwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ciekawy filmik (nie tylko dla zawodników spławikowych), jak można połowić na rybnej rzece metodą bolońską:

 

Konkluzja - włodarze P*W, to złodzieje bądź kretyni, większość polskich wędkarzy - bydło, a Państwowa Straż Rybacka - banda darmozjadów.

PS

Filmik dedykuję właścicielowi firmy Mlekovita - trucicielowi Wisłoka i ryb go zamieszkujących, oraz zachęcam do bojkotowania produktów tej firmy, co czynię wraz z całą moją rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodów na to chyba nie ma, więc myślę że należy być bardziej powściągliwym w wydawaniu sądów. Czytałem o przypadkach, że źle skonstruowane oczyszczalnie ścieków generowały podobne problemy a rzeszowska też znajduje się niedaleko. Istnieje tez kilku innych podejrzanych. Myślę że to niezbyt uczciwe i eleganckie przesądzanie kto jest winny.

Tak w tematyce filmów, choć nie wędkarskich, polecam "Dwunastu gniewnych ludzi" tak a propos przedwczesnego wydawania sądów. Bez problemu można znaleźć w internecie za darmo.

Edytowane przez Bastuś z Bratko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tuż za "ujściem"" rury powstaje "wianuszek" śniętych ryb, to myślę, że bardziej przekonywującego dowodu nie trzeba - a nieeleganckie w takim przypadku, to są tylko zapachy rozkładu padliny. Oczywiście szef firmy mógł być wtedy np. na wakacjach, ale w świetle polskiego prawa, to on odpowiada za to co dzieje się na terenie jego firmy/zakładu..

Tak na marginesie, to Wisłok i tak jest (nadal) w miarę rybną rzeką (jak na polskie warunki) - choć np. w Czechach taki rybostan mógłby budzić jedynie uśmieszki politowania...

Z mojej strony to tyle (gwoli wyjaśnienia) - na ewentualne dalsze dyskusje zapraszam na PW bądź do wydzielonego tematu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wspólnie z Adamem wybraliśmy się na łowisko ''KARPIK'' które mieści się w Graboszycach tematem przewodnim naszego filmu będzie nęcenie łódką zanętową ja postanowiłem nęcić ziarnami z dodatkiem niewielkiej ilości kulek, a Adam odwrotnie czyli pellety plus kulki z nastawieniem na grubą rybę :) Na filmie nie zabraknie również nowych rekordów ale to musicie zobaczyć już Sami :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.