Skocz do zawartości

Filmy o tematyce wędkarskiej


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam takie strumyczki. Na wakacjach zdarzało mi się, że o piątej rano zasuwałem rowerem ok. 30km nad Tuszymkę na moje ulubione pstrągowe miejscówki a po kilkunastu godzinach poszukiwań wciąż miałem ochotę na dalsze łowienie, mimo że ryby nie zawsze brały tak jakbym chciał. Dla porównania, gdy jadę na Czarną, Cierpisz czy Wisłok to już po dwóch czy trzech godzinach bez brania mam ochotę wracać. Coś czuję, że małe rzeczki to moje spinningowe powołanie, które niestety muszę na razie odłożyć(zakaz spinningowania na wodach górskich naszego okręgu aż do lutego).

ja sam wychowałem się nad taką rzeczka tylko w Zagórzu okolice Jodłowa ale na Chotowskim potoku też bywałem

Pewnie nad Jodłówką? Chotowski muszę koniecznie zbadać w przyszłym sezonie, podobnie zresztą jak Grabinkę i Bukową(te trzy rzeczki na mapie wyglądają wyjątkowo dobrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie strumyczki. Na wakacjach zdarzało mi się, że o piątej rano zasuwałem rowerem ok. 30km nad Tuszymkę na moje ulubione pstrągowe miejscówki

Podziwiam Cię Bastuś z Bratko, ja po przejechaniu rowerem 30 km na pewno nie miał bym ochoty na wędkowanie, a nie mówiąc już o przedzieraniu się przez jakieś zarośla w poszukiwaniu dobrej miejscówki.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny filmik, rzeczka śliczota...

Podziwiam Cię Bastuś z Bratko, ja po przejechaniu rowerem 30 km na pewno nie miał bym ochoty na wędkowanie, a nie mówiąc już o przedzieraniu się przez jakieś zarośla w poszukiwaniu dobrej miejscówki.:)

Eee, Miko przesadzasz kiedyś byliśmy piękni i młodzi to sie śmigało rowerkami nawet i na Soline, te bliższe ciurki i bajorka miałem wszytkie opanowane, a teraz to już tylko młodzi..., no i wszędobylska motoryzacja i wygodnictwo, teraz na rowerze nawet do sklepu się nie podjeżdża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bastuś tak masz racje chodzi mi o Jodłówke ale jeszcze jest rzeczka piękna ludzie nazywali ją Wolanka bo wypływa z miejscowości Wola Lubecka i tam też łowie ale tylko do miejscowości Dzwonowa bo dalej to już woj małopolskie ,są tam ładne pstragi i klenie ale tak jak mówisz na kropki trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Telewizja Trwam to nie tylko o. Tadeusz, to także programy o tematyce wędkarskiej :))

Program nazywa się Z wędką nad wodę, można go oglądać w sieci :

http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wednew&sectio=o20

oglądnąłem i i mimo ze pod logem Tv ojca dyrektora to powiem ze szczerze ze milo się to oglądało :) i kilka ciekawych informacji się dowiedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@krs,L-I-T-O-Ś-C-I:D,tylko nie telewizja ojca dyrektora:D.

Z wielkim zaciekawieniem obejrzałem ostatnio odcinek tego zacnego programu. Program poświęcony łowieniu sandacza z gruntu. W pewnym momencie o mało co nie spadłem z krzesła :)) Króciutki cytat, prowadzący mówi coś o rybach i łowisku:

.....biała ryba, drapieżnik - ONI WSZYSCY pływają tam... :D:D:D

Uwielbiam ten program :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.