Skocz do zawartości

Cierpisz


Bastuś z Bratko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiejszy wypad na rybki okazał się klapą. Przez pare godzin tylko 2 skubnięcia na grunt.. na spławik cisza tez, nawet płoteczka się żadna nie skusiła. Łowiłem na białego, czerwonego i kukurydze.. Liczyłem na jakiegoś leszczyka. Miał ktoś jakieś efekty na tym zbiorniku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Byłem wczoraj cały dzień nad zbiornikiem.Złowiłem kilka leszczyków ok 30cm, ładne płocie , jazia tez ok 30cm, czasem małe okonie.Kolega łowił na trupka i żywca i nic.Jak przyjechaliśmy było już kilka osób.Jakiś gość 30m od nas złowił karpia 3kg i pojechał.Ogólnie nie było źle, zobaczyłem przynajmniej rybę w tym roku bo na Wisłoce byłem i zero brań.Pozdrawiam.A i rybki wypuściłem oczywiście;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, warto.Pojechać rano, wziąć namiot i na nockę jeszcze zostać.:)Najbardziej wkurza mnie to, że jak jadę i coś złowię i wypuszczę, to wszyscy oprócz taty , zaraz "to czego nie wziąłeś ".Tak samo koledzy z którymi byłem to wszystko,co wyciągnąłem to chcieli do siatki.Ale też bardzo chętnie się tam jeszcze wybiore:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

@dzidowski Jest to zbiornik o średniej głębokości 1,3m-1,5m (ma około 2,5hektara). Jest tam duża ilość płoci , Piękne liny, Leszcze, wzdręgi, Jazie,szczupaki,okonie,jazgarze. Ryby dominujące to płoć i leszcz i jazia bym zaliczył z tym,ze jaź bierze tam przeważnie tylko na wiosne (są piękne sztuki) ! ;) . Na co chciałbyś tam wędkować? Tyczka? Jeśli tak to pytaj . To co będe wiedział to podpowiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Tomekk:beer:Ja czasem się bawię tyczką,ale skoro mówisz że dominuje leszcz,to wolałbym na grunt tak jak na Solinie.S kolei mówisz że drapieżnika nie brakuje:confused: jak się nudzę przy gruntówkach,to biorę spina w ręce i wędruje:). Może się tam kiedyś wybiorę:rolleyes:. Połamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drapieżnika nie jest z duzo ,ale i nie jest za mało ;) Zapraszam ;)

Od strony rzeki (tam gdzie rzeka wpływa do Cierpisza) Było odmarznięte o tak : (zdjęcie) ;>

Ale myślę,że puściło juz dużo więcej ;) Jutro tam będe przez kilka godzin,bo już mnie nosi :D;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Tomekk
Zbyt małe zdjęcie dodałem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.